Walentynki to doskonała okazja do okazywania miłości, również pupilom. Skorzystaj z poradnika Maxi Zoo i zadbaj, żeby ten dzień był dla Was wyjątkowy.

  1.  Spacer we dwoje

Zarezerwuj więcej czasu i wybierz się ze swoim psem w miejsce, którego zazwyczaj nie odwiedzacie. Twój pies na pewno doceni okazję do eksploracji nowego terenu. Zarezerwuj sobie więcej czasu i daj czworonogowi przestrzeń na szaleństwo na świeżym powietrzu. Zabierz jego ulubione smaczki i zabawki. Gwarantujemy, że wtedy spacer będzie naprawdę wyjątkowy.

  • Wyjątkowa kolacja

Przygotuj walentynkowe przysmaki dla swojego czworonożnego przyjaciela. Możesz upiec domowe ciasteczka w kształcie serca lub przyrządzić zdrową kolację. Pamiętaj, musisz wybrać składniki bezpieczne dla pupila i dostosowane do jego diety. Przepis na pyszne i zdrowe wypieki znajdziesz w poradniku Maxi Zoo https://www.maxizoo.pl/magazyn/pies/zywienie/przygotowanie-ciasteczek/.

Chcesz, żeby kolacja walentynkowa była jeszcze lepsza? Podaj ją na macie do lizania. Dodatkowo zapewnisz czworonogowi umysłową stymulację i świetną zabawę. Maty opracowane z myślą o potrzebach zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej Maxi Zoo https://www.maxizoo.pl/c/pies/zabawki-dla-psow/wywiadowcze/

  • Walentynkowy prezent

Najważniejsze jest okazywanie miłości, ale drobny upominek na pewno będzie świetnym dodatkiem do wspólnie spędzonego dnia. Psy, koty oraz ptaki uwielbiają nowe doświadczenia, dlatego zamiast kwiatów i czekoladek podaruj im zabawkę. Postaw na produkt, który będzie spełniał potrzeby Twojego zwierzęcia. Gwarantujemy, że sprawisz mu tym niezwykłą radość. Bogatą ofertę zabawek dla zwierząt znajdziesz w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo oraz na stronie https://www.maxizoo.pl/.

  • Domowe SPA

Zadbaj o to, aby Twój pupil poczuł się wyjątkowo. Włącz muzykę przeznaczoną dla zwierząt i przygotuj mu relaksacyjną kąpiel lub sesję głaskania i masażu. Domowe SPA poza świetną okazją do wykonania zabiegów pielęgnacyjnych to też skuteczny sposób na zacieśnianie więzi z pupilem.

  •  Podziel się miłością z potrzebującymi zwierzętami

Walentynki to także czas na okazywanie miłości tym, którzy jej potrzebują. Odwiedź lokalne schronisko i podaruj potrzebne produkty. Dobrym pomysłem będzie zabranie jednego z podopiecznych na spacer lub umilenie mu czasu sesją głaskania. Nawet nie wiesz, jak będzie Ci wdzięczny. Dary dla potrzebujących pupili możesz również zostawiać w sklepach stacjonarnych Maxi Zoo. Wystarczy, że wrzucisz je do specjalnego pojemnika w wyznaczonej strefie. Następnie sieć przekaże produkty schroniskom i stowarzyszeniom, z którymi współpracuje.

  • Poszukiwanie skarbów

W łatwy sposób możesz przeobrazić swój dom w wielki skarbiec. Wystarczy, że dobrze się do tego przygotujesz. Sięgnij po ulubione przysmaki pupila i schowaj je w różnych częściach domu. Zaangażuj go do zabawy w poszukiwanie. Pamiętaj, żeby postawić na kreatywność i nie ułatwiać mu zadania. Poszukiwanie pyszności w różnych zakamarkach domu będzie dla niego świetną rozrywką. Przy okazji możecie poćwiczyć komendy. Ulubione smaczki zawsze znajdziesz w Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/c/pies/karma-dla-psow/przekaski-i-napoje/.

W dodatku z okazji zbliżających się Walentynek, Maxi Zoo przygotowało specjalną ofertę – 14% rabatu na przysmaki dla psów, kotów i małych zwierząt! Promocja obowiązuje w dniach 12-14 luty w sklepach stacjonarnych po aktywacji kuponu w aplikacji i okazaniu jej przy kasie oraz w sklepie online z kodem: WALENTYNKI14. Oferty z kuponów nie łączą się z rabatem Friends 5% oraz innymi rabatami i promocjami. Więcej szczegółów o akcji promocyjnej znajdziesz na stronie Maxi Zoo – https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/walentynki-przysmaki/.

Niezależnie od tego, jak spędzisz Walentynki, pamiętaj, że najważniejsza jest miłość, jaką ofiarujesz swojemu pupilowi każdego dnia.

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz po raz pierwszy otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” za akcję z bransoletką. Aktualnie spółka posiada 118 sklepów w większych i mniejszych i miastach w Polsce. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W 2022 roku sieć uruchomiła własną aplikację dla Klientów, z programem Friends oraz specjalnymi ofertami. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 14 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo. Pozycję marki w Polsce potwierdza uzyskany tytuł „Wielki Modernizator 2022”, “Brylant Polskiej Gospodarki 2022”, “Gepard Biznesu 2022”, nagroda w kategorii “Ekspansja Sieci Handlowej 2022” przyznana w konkursie PRCH RETAIL AWARDS 2022, nagroda “Złoty Laur Klienta 2023-2024″, nagroda “e-Laur Klienta 2010-2022″, wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu 2023” oraz wyróżnienia “Diamenty Forbes’a 2023-2024”, a także “Innowacyjna Sieć Roku” oraz “Promocja Roku”, które zostały przyznane w plebiscycie BLIX AWARDS. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 8000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz