Anna Starmach-Kusek, urodzona 15 maja 1987 roku w Krakowie, to nie tylko znana polska kucharka, ale także utalentowana autorka książek kucharskich oraz założycielka popularnego portalu kulinarnego. Jej rodzicami są Teresa i Andrzej Starmachowie, znani krakowscy historycy i pasjonaci sztuki, którzy są również właścicielami renomowanej Galerii Starmach.

Anna Starmach: wiek

Ile lat ma Anna Starmach? w 2023 roku skończyła 36 lat

Anna Starmach: wzrost

Ile ma wzrostu Anna Starmach? brak informacji

Anna Starmach: waga

Ile waży Anna Starmach? brak informacji

Anna Starmach: media społecznościowe

Anna Starmach: instagram.com/ania_starmach/

Anna Starmach: facebook.com/AnnaStarmachOfficial/

Anna Starmach: biografia, kariera

Swoją edukację rozpoczęła od studiów historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie kontynuowała ją podczas rocznego kursu w renomowanej paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu, którą ukończyła z wyróżnieniem. Zdobytą wiedzę praktyczną rozwijała podczas staży w szeregu renomowanych restauracji, takich jak francuska Lameloise czy krakowska Ancora, a także w restauracji Hotelu Stary.

W 2010 roku Anna Starmach została ambasadorką firmy Kamis oraz zwyciężyła w konkursie „Gotuj o wszystko” zorganizowanym przez redakcję Dzień dobry TVN. Swoją popularność zdobyła dzięki autorskiemu programowi „Pyszne 25” na antenie TVN Style, który dał początek serii książek kulinarnych, w tym „Pyszne 25”, „Pyszne. Nowa porcja przepisów” oraz „Pyszne na każdą okazję”. Dodatkowo prowadziła także audycję „Zdrowego dnia!” w RMF Classic oraz zasiadała jako jurorka w polskich edycjach programów „MasterChef” i „MasterChef Junior”.

W 2016 roku Anna Starmach została uhonorowana nagrodą za metamorfozę roku podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. 2 września 2017 roku wyszła za mąż za Piotra Kuska, z którym ma dwójkę dzieci: córkę Jagnę (ur. 2018) oraz syna Gustawa (ur. 2021). Jej życie to ciągłe poszukiwanie nowych smaków, inspiracji i przepisów, które chętnie dzieli się z fanami na swoim portalu oraz w książkach kulinarnych.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:AnnaStarmach.jpg

Marek Straszewski, CC BY 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/4.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz