Anna Maria Wyszkoni, urodzona 21 lipca 1980 roku w Tworkowie, jest wszechstronną artystką. Znana jako polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, Anna Maria eksploruje muzykę z pogranicza popu i rocka. Oprócz tego, jest także prezenterką, spikerką i dekoratorką wnętrz.

Anna Wyszkoni: wiek

Ile lat ma Anna Wyszkoni? w 2023 roku skończyła 43 lata

Anna Wyszkoni: wzrost

Ile ma wzrostu Anna Wyszkoni? 162cm

Anna Wyszkoni: waga

Ile waży Anna Wyszkoni? brak informacji

Anna Wyszkoni: media społecznościowe

Anna Wyszkoni: instagram.com/annawyszkoni_official/

Anna Wyszkoni: facebook.com/AnnaWyszkoniOfficial/

Anna Wyszkoni: biografia, kariera

Swoją karierę rozpoczęła jako wokalistka zespołu Łzy, a od 2010 roku skupiła się na solowej działalności. Wydała sześć albumów, w tym „Pan i Pani” (2009), „Życie jest w porządku” (2012) oraz „Z cegieł i łez” (2022). Jej osiągnięcia nie ograniczają się tylko do dziedziny muzycznej – została uhonorowana przez różne instytucje i czasopisma muzyczne, w tym przez magazyn „Machina” umieszczając ją na liście „50 najlepszych polskich wokalistek”.

Anna Wyszkoni to także utalentowana osoba pozasceniczna. Ukończyła szkołę podstawową oraz liceum ogólnokształcące. Już w młodym wieku zyskała uznanie jako tancerka, a także zdobyła tytuł Miss Nastolatek Gminy Krzyżanowice.

Jej życie artystyczne obfituje w sukcesy, między innymi zdobycie nagród na festiwalach muzycznych oraz nagranie przebojowych singli. Pomimo osobistych wyzwań, takich jak walka z nowotworem tarczycy, Anna Wyszkoni nie zwalnia tempa i nadal angażuje się w działalność artystyczną oraz społeczną.

Obecnie mieszka w Pasikurowicach pod Wrocławiem, gdzie wraz ze swoją rodziną kontynuuje swoją twórczą drogę, a także angażuje się w akcje charytatywne i społeczne. Jej plany na przyszłość obejmują dalszy rozwój kariery muzycznej oraz kontynuację działalności artystycznej.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Anna_Wyszkoni_2022.jpg
Magazyn VIVA!, CC BY 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/3.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz