Zarząd Legionovia S.A. z radością poinformował o podpisaniu umowy sponsorskiej z siecią B&B Hotels.

W sezonie 2022/23 zawodniczki IŁ Capital Legionovii Legionowo wybiegną na parkiet z logo B&B Hotels na koszulkach. Nowy Sponsor klubu to międzynarodowa sieć hoteli, której piękne i świetnie zlokalizowane obiekty można odwiedzić we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Toruniu, Rzeszowie, Nowym Targu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Warszawie.

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z B&B Hotels – powiedział Prezes Legionovia SA, – Konrad Ciejka. – Już wcześniej znałem hotele B&B jako zadowolony stały klient, teraz mam ogromną przyjemność współpracować z nimi biznesowo. Logo B&B Hotels pięknie prezentuje się na naszych nowych strojach meczowych, już niebawem będą Państwo mogli zobaczyć to na własne oczy.

Jestem bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z legionowskimi siatkarkami – powiedziała Prezes Zarządu B&B Hotels PolskaBeatrice Bouchet.Promocja przez sport i wspieranie sportowców to dla nas doskonałe rozwiązanie. Jestem przekonana, że przed nami długa i owocna współpraca. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia sezonu i trzymam kciuki za nasze siatkarki!

www.hotelbb.com

www.facebook.com/BB.Hotels.Polska


Na zdj. od lewej:

Krzysztof Potocki – Doradca Zarządu B&B Hotels Polska, Klaudia Kulig – Legionovia (libero), Beatrice Bouchet – Prezes Zarządu B&B Hotels Polska, Konrad Ciejka – Prezes Zarządu klubu Legionovia, Sławomir Supa – założyciel klubu Legionovia, Dominika Mras – Legionovia (rozgrywająca)  


Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na wrzesień 2022) hotele we Francji (354), w Niemczech (156), we Włoszech (58), w Hiszpanii (39), Szwajcarii (8), Portugalii i Belgii (po 7), w Brazylii i Austrii (po 6), w Słowenii (2) oraz w Czechach, Holandii i na Węgrzech (po 1).

Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Poznaniu (156 pokoi), w Warszawie (154), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).

Komentarze

Dodaj komentarz