SZANGHAJ, 17 listopada 2022 r. /PRNewswire/ — Podczas piątej edycji China International Import Expo (CIIE) Bright Food Group po raz kolejny zaprezentowała swoją „światową platformę dystrybucji żywności THE SMART CHAIN”. W ciągu ostatnich pięciu lat Bright Food Group przyjęła jeszcze bardziej otwartą postawę i uczestniczyła w CIIE we wszystkich aspektach, dziedzinach i kanałach, prezentując zarówno chińskim, jak i zagranicznym gościom bardziej międzynarodowy, zorientowany na rynek i profesjonalny wizerunek marki.

Międzynarodowa platforma dystrybucji żywności „THE SMART CHAIN” zorganizowana przez Bright Food Group przez pięć lat z rzędu była największym samodzielnym stoiskiem na targach spożywczych. Wystawcy pochodzili z 30 krajów i regionów, zaś ich kategorie obejmowały mięso, produkty wodne, produkty mleczne, produkty zbożowe i olejowe, wino, żywność rekreacyjną, kanały dystrybucji, usługi handlowe itp.

W ostatnich latach grupa skupiła się na pozyskiwaniu i dystrybucji wysokobiałkowych produktów spożywczych, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku krajowego. „Międzynarodowa platforma dystrybucji żywności SMART CHAIN”, która powstała jako rezultat CIIE, odegrała w pełni swoją rolę jako główna siła i balast zapewniający wysoką jakość życia społeczeństwa, czyniąc „woreczek ryżu”, „koszyk warzyw” i „dzbanek mleka” nieodzownymi dla chińskich konsumentów.

Bright Food Group, stanowiąca trzon głównego i pobocznego zaopatrzenia Szanghaju w żywność, jest kompleksowym koncernem spożywczym, który integruje nowoczesne rolnictwo, przetwórstwo i produkcję żywności oraz dystrybucję żywności, przy czym podstawę stanowi nabiał, mięso, cukier, zboże i olej, warzywa, produkty wodne i pozostałe branże spożywcze, a także posiada kompletny łańcuch przemysłu spożywczego od pól uprawnych aż po stoły.

Grupa dąży do zapewnienia dostaw żywności i integracji zasobów wewnętrznych i zewnętrznych, dysponując siecią biznesową obejmującą cały świat, budując zlokalizowaną wielonarodową spółkę o konkurencyjności w swojej głównej działalności i wpływie marki oraz wiodącą chińską grupę spożywczą o światowych strukturach i wielonarodowej działalności.

W przyszłości Bright Food Group również będzie podążać za duchem nowej ery, wspierać rozwój wysokiej jakości, ściśle koncentrować się na strategii żywności wysokobiałkowej i zapewniać chińskim konsumentom najwyższej jakości produkty i usługi.

Załączniki do zdjęć, linki:

Link: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=434113

Fot.: Powierzchnia wystawowa Bright Food Group

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1949942/Bright_Food.jpg

Źródło: Bright Food Group

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Komentarze

Dodaj komentarz