Galeria Sfera Bielsko Biała

Włoski styl ubierania od dawna jest synonimem elegancji, dobrego wyczucia mody i ponadczasowego gustu. Włoscy projektanci podbijają światowe wybiegi, prezentując na nich styl, który od wielu dekad fascynuje miłośników mody. Moda włoska to przede wszystkim sukienki które podkreślają figurę. 

Milano Butik jest na rynku od 20 lat. W naszych sklepach znajdziecie państwo odzież włoska która cechuje się bardzo dobra jakością gatunku. Podążamy zgodnie z trendami, które wyznaczają największe marki modowe na świecie.Posiadamy bogaty asortyment, staramy się aby każda osoba która wejdzie na naszą stronę mogła znaleźć coś dla siebie.

Galeria Libero Katowice

Pierwsza stylizacja należy do królowej włoskiej mody, czyli Donatelli Versace. Chociaż Donatella uważana jest za nieco ekscentryczną ikonę mody, prawda jest taka, że w jej szafie znajduje się wiele włoskich klasyków, które mogą być inspiracją dla kobiet na całym świecie. 

Do takiego stroju odpowiednie są klasyczne dodatki dobrej jakości jak czarne okulary, ekskluzywna torebka oraz buty na niewielkim obcasie.

Klasyczne jeansy zestawione ze stylową i dziewczęcą bluzeczką w kwiaty to często spotykany obrazek wśród modnych dziewcząt i kobiet we Włoszech.

Jak już wspomnieliśmy, styl ubierania Włoszek to przede wszystkim mocne dodatki, dlatego koniecznie postaw na wyrazistą złotą biżuterię oraz duże okulary przeciwsłoneczne.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz