JERSEY CITY, stan Nowy Jork, 25 marca 2022 r. /PRNewswire/ — Po zakończeniu misji humanitarnej i duchowej organizacji Goya Cares na granicy z Ukrainą, Amerykanie kontynuują przekazywanie firmie Goya Foods dziesiątek tysięcy różańców przeznaczonych dla ukraińskich uchodźców. Przy współpracy z Rycerzami Kolumba z Polski, organizacją Global Empowerment Mission (GEM) i działającymi anonimowo byłymi amerykańskimi zielonymi beretami, te różańce, które niosą potężne przesłanie na rzecz pokoju, miłości i ochrony naszych ukochanych dzieci, mają docierać do wszystkich ludzi na całym świecie i poruszać ich serca.

Misją tych niezwykle odważnych członków zielonych beretów jest zapewnienie bezpieczeństwa i opieki dzieciom z Ukrainy.

„Chata Miłosierdzia” Rycerzy Kolumba w Hrebennem na granicy z Ukrainą to miejsce, gdzie na uchodźców czeka współczucie, jedzenie, ciepło, opieka medyczna i modlitwa.

Zespół Goya Cares spotkał się z jedną z licznych uchodźczyń, które tędy przejeżdżają. Wciąż słyszą słowa Nelli, która opiekuje się 4-letnim synem Andriejem. Powtarza ona prośbę swojego męża, którą wypowiedział, kiedy opuszczała ich wspólny dom w Ukrainie: „Kochaj i chroń naszego syna, a ja będę chronić nasz kraj i go bronić”.

Zespół Goya Cares jest pod wrażeniem wielkiej odwagi, współczucia i miłości matki, której powierzono opiekę, ochronę i dbanie o ukochane dziecko.

„Obserwując na własne oczy niesamowitą opiekuńczość i miłość matki do dziecka, można mieć nadzieję, że miłość pokona nienawiść, a potęga modlitwy przezwycięży zło, przybliżając nas do Boga” – powiedział Bob Unanue, prezes i dyrektor generalny Goya Foods.

Więcej informacji o Goya można znaleźć na stronie: www.goya.com

Goya Foods. Założona w 1936 r. spółka Goya Foods, Inc. to największe w Stanach Zjednoczonych hispanoamerykańskie przedsiębiorstwo żywnościowe, a także lider sektora żywności i przypraw na rynku Ameryki Łacińskiej. Goya produkuje, pakuje i prowadzi dystrybucję ponad 2500 wysokiej jakości produktów żywnościowych pochodzących z Hiszpanii, Karaibów, Meksyku, Ameryki Środkowej i Południowej. Produkty Goya wywodzą się z kulinarnej tradycji hiszpańskojęzycznych społeczności rozsianych po całym świecie. Połączenie autentycznych składników, mocnych przypraw i łatwych w przygotowaniu półproduktów sprawia, że produkty Goya zaspokoją każdy gust kulinarny i doskonale sprawdzą się na każdym stole. Więcej informacji na temat Goya Foods można znaleźć na stronie www.goya.com.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1772001/Goya_Ukraine_Donations.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1153368/GOYA_Logo.jpg

Źródło: Goya Foods, Inc.

KONTAKT:

Natalie J. Maniscalco

e-mail: natalie@retromedianyc.com

tel: 845.659.6506

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PR Newswire

Komentarze

Dodaj komentarz