Daria Barbara Zawiałow, znana również jako D.A.R.I.A., urodziła się 18 sierpnia 1992 roku w Koszalinie. To utalentowana polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która odnosiła sukcesy także jako dziennikarka muzyczna w Radiu 357 w latach 2021–2022.

Daria Zawiałow: wiek

Ile lat ma Daria Zawiałow? w 2023 roku skończyła 31 lata

Daria Zawiałow: wzrost

Ile ma wzrostu Daria Zawiałow? brak informacji

Daria Zawiałow: waga

Ile waży Daria Zawiałow? brak informacji

Daria Zawiałow: media społecznościowe

Daria Zawiałow: instagram.com/zavialovd/

Daria Zawiałow: facebook.com/dariazawialow/

Daria Zawiałow: biografia, kariera

Jej droga do świata muzyki rozpoczęła się już we wczesnym dzieciństwie, gdy jako uczestniczka programu TVP1 „Od przedszkola do Opola” zaśpiewała piosenkę „Rzeka” z repertuaru Wolnej Grupy Bukowina. Już wtedy zaczęła zauważać się na scenie muzycznej, biorąc udział w konkursach i festiwalach dla dzieci i młodzieży.

Po latach nauki i ciężkiej pracy, w 2017 roku Daria wreszcie wydała swój debiutancki album studyjny „A kysz!”. To było początek jej kariery solowej, która szybko nabrała tempa. Jej kolejne single i albumy zdobywały popularność, a jej utalentowany głos i charakterystyczny styl przyciągały coraz większą uwagę publiczności.

Nie ograniczając się tylko do śpiewu, Daria eksperymentowała także jako dziennikarka muzyczna, udzielając się w Radiu 357. Jej wszechstronność artystyczna oraz determinacja pozwoliły jej zdobyć liczne nagrody i wyróżnienia.

Poza światem muzyki, życie osobiste Darii również przynosiło zmiany. Po ślubie z gitarzystą Tomaszem Kaczmarkiem, znanym z zespołu Cała Góra Barwinków, podjęła decyzję o kontynuowaniu kariery pod panieńskim nazwiskiem. Jednakże, w czerwcu 2022 roku ogłosiła separację, a następnie rozpoczęła związek z Piotrem „Rubensem” Rubikiem, wokalistą z jej zespołu.

Daria Zawiałow nie tylko zdobyła serca słuchaczy swoją muzyką, ale także zainspirowała wielu swoją determinacją, pasją i niezłomną postawą wobec życiowych wyzwań. Jej historia jest dowodem na to, że marzenia można osiągnąć, trzeba tylko w nie wierzyć i ciężko pracować, aby je zrealizować.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Daria_Zawia%C5%82ow,_3-Maj%C3%B3wka_2022_17_(cropped).jpg

Wojciech Pędzich, CC BY 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/4.0>, via Wikimedia Commons

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz