Z okazji Świąt Wielkanocnych firmy zrzeszone w Polskim Związku Firm Deweloperskich przekazały bohaterom Warszawy świąteczne paczki. Deweloperzy wspierają Powstańców rokrocznie w wielkanocnym i bożonarodzeniowym okresie świątecznym. Doceniają oni miły gest, ale przede wszystkim możliwość spotkania się, rozmowy, przekazania pamięci o walkach i swoim życiu.   

„Zbliżają się Święta Wielkanocne. To czas, w którym bliskość, wzajemna pomoc i serdeczność stają się szczególnie ważne. Jak co roku wspieramy bohaterów Warszawy – Powstańców Warszawskich. Mamy nadzieję, że zarówno świąteczne paczki, jak i nasza symboliczna obecność i pamięć umilą im te święta” – powiedział Grzegorz Kiełpsz, prezes zarządu Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 W tym roku w akcję zaangażowały się firmy: Dantex, Immobart, Interparking, Mak-Dom, Marvipol, Matexi, SGI, Spravia, Unidevelopment i Yareal.

 „SGI chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym. Bardzo doceniamy, że Polski Związek Firm Deweloperskich i środowisko deweloperskie od lat wspiera Powstańców Warszawskich. Jako SGI będziemy regularnie angażować się w te działania” – zapewnia Sylwia Skrętowska, marketing manager SGI.

„W Marvipol Development jesteśmy zaszczyceni, że po raz kolejny mamy okazję partycypować w akcji pomocowej dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Dokładając naszą cegiełkę, chcemy wyrazić wdzięczność za trud i walkę o wolną Warszawę. Wszystkim Powstańcom życzymy zdrowia, pogody ducha i radosnych Świąt Wielkanocnych” – podsumował Grzegorz Kawecki, wiceprezes zarządu Marvipol Development.

Akcja powstała z inicjatywy Fundacji Pamięci o Bohaterach Powstania Warszawskiego. 

Polski Związek Firm Deweloperskich jest największą i najbardziej wpływową organizacją branży deweloperskiej, która od 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. Podejmuje działania na rzecz tworzenia dobrego prawa, polepszania warunków inwestowania na rynku nieruchomości, rozwoju zawodowego pracowników firm członkowskich oraz poprawy wizerunku branży. Zrzesza prawie 300 firm z całego kraju, reprezentując cały przekrój rynku – zarówno małe firmy rodzinne, jak i międzynarodowe korporacje, obejmując rynek mieszkaniowy i komercyjny. PZFD jest członkiem Build Europe, organizacji reprezentującej interesy rynku nieruchomości wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji unijnych. Współpracuje stale z organami administracji państwowej i samorządowej, organizacjami eksperckimi, prawnikami, finansistami, architektami, urbanistami i szeroko pojętym biznesem, przez co wywiera istotny wpływ na sytuację branży w Polsce.

Źródło informacji: Polski Związek Firm Deweloperskich

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz