Wokalistka gościła na planie nowego teleturnieju muzycznego Roberta Janowskiego. Gwiazda twierdzi, że było to zaskakująco ciekawe doświadczenie i okazja do spełnienia dawnego marzenia. Razem z Janowskim zaśpiewała bowiem piosenkę „Na strunach szyn” ze słynnego musicalu „Metro”.

Doda poznała Roberta Janowskiego w 1998 roku, gdy jako czternastoletnia dziewczyna została przyjęta do zespołu Teatru Buffo. Oboje występowali w słynnym musicalu „Metro”, choć jak twierdzi wokalistka, nie byli wówczas w tak dobrych relacjach jak obecnie. W musicalu Robert Janowski wcielał się w postać niezależnego artysty Jana, przewodzącego grupie aktorów-amatorów wystawiających spektakl dla pasażerów metra. Jego ukochaną była Anka, marząca o karierze profesjonalnej aktorki teatralnej.

Doda – biografia

Doda, to jej pseudonim artystyczny, jej prawdziwe imię i nazwisko to Dorota Robaczewska-Stępień. Urodziła się w Ciechanowie jako córka Pawła i Wandy Robaczewskich. Już od najmłodszych lat uczestniczyła w wielu imprezach muzycznych dla dzieci i młodzieży. Już w 1994 roku wygrała Konkurs Piosenki Dziecięcej w Ciechanowie. Następnie ujawniła swoje zamiłowanie do lekkoatletyki, kiedy w 1997 roku zdobyła brązowy medal w biegu na 100m na Mistrzostwach Polski Juniorów w lekkiej atletyce. Doda zaprezentowała się również na deskach teatru Buffo i wystąpiła w musicalach Metro, jednak szybko z tego zrezygnowała z uwagi na konflikt z dyrektorem artystycznym teatru, Januszem Józefowiczem. Jak sama wspomniała dyrektor bardzo źle traktował młodych aktorów, przy czym był bardzo ordynarny. Doda, prawdziwą karierę rozpoczęła  w 2000 roku, kiedy została solistką zespołu Virgin. Po zakończeniu współpraca z Virgin ujawniła swój talent jako solowa artystka. Doda będąc rozpoznawalną osobą medialną sama pisze teksty do swoich utworów i od tego momentu jej kariera osiągnęła szczyt popularności.

Ile lat ma Doda? Wiek

Dorota Robaczewska – Doda, urodziła się 15 lutego 1994 roku w Ciechanowie. Jako zodiakalny Wodnik w tym roku skończyła 28 lat.

Doda czyli Dorota Robaczewska – wzrost

Wzrost Dody wynosi 169 cm.

Doda – waga

Doda przyznała się że przy swoim wzroście waga 52 kg jest odpowiednia

Doda – życie rodzinne

Doda ma starszego brata, Rafała, jednak jest on jej przyrodnim bratem, to nieślubny syn jej matki, który dostał nazwisko Robaczewski. Doda ma również przyrodnie rodzeństwo ze strony swojego ojca, brata Grzegorza i siostrę Paulinę.

Doda po zaręczynach w 2017 roku, 14 kwietnia 2018 zawarła związek małżeński z producentem filmowym Emilem Stępniem. Małżeństwo jednak nie przetrwało i już 15 listopada 2021 roku para się ostatecznie rozstała.

Doda – Instagram, Facebook

Doda prezentuje wiele ciekawych fotografii na kontach społecznościowych:

Instagram: https://www.instagram.com/otyliaswim/

Facebook: https://www.facebook.com/officialdoda/

Jej talent artystyczny można również odnaleźć i posłuchać na portalu youtube.com

– Zawsze moim skrytym marzeniem było zagrać Ankę, czyli główną rolę kobiecą i zaśpiewać „Na strunach szyn”. Sama siebie obsadziłam w spektaklu, nagrywając moją najnowszą płytę, bo wykonałam właśnie ten utwór – mówi Doda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Piosenka „Na strunach szyn” znalazła się na wydanej w styczniu tego roku płycie „Dorota”. Wokalistka wykonywała ją podczas promującej krążek trasy koncertowej Doda z Orkiestrą, zaśpiewała ją także w programie „Gra Muzyka”. Jest to nowe muzyczne show TV Puls, którego gospodarzem został Robert Janowski.

– Jak Robert zaprosił mnie do swojego programu, to zapowiedziałam, że musimy zaśpiewać ten utwór razem. No i się udało, spełniłam swoje marzenie – mówi Doda.

„Gra Muzyka” to teleturniej, którego uczestnicy będą musieli się wykazać wiedzą muzyczną. W każdym odcinku pojawią się goście specjalni, a więc osobistości polskiej sceny muzycznej m.in. Doda, Piotr Cugowski i muzycy z formacji Pectus. Nowe show nie będzie emitowane na żywo – zdjęcia do pierwszych odcinków kręcone były już w lipcu. Na antenie TV Puls program zadebiutuje 7 września.

– Będę śpiewać trzy utwory, m.in. właśnie mój najnowszy singiel i po prostu będę gościem jednego z odcinków. Zresztą bardzo fajnego, ciekawego, zupełnie zaskakującego, nie spodziewałam się, że tak fajnie wyjdzie – mówi Doda.

Źródło: Newseria.pl

Komentarze

Dodaj komentarz