Filip Lato, urodzony 31 października 1991 roku w sercu Warszawy, to niezwykła postać o wielu twarzach. Z jednej strony, jest uznawanym polskim piosenkarzem i muzykiem, a z drugiej – utytułowanym prawnikiem specjalizującym się w prawie handlowym.

Filip Lato: wiek

Ile lat ma Filip Lato? w 2023 roku skończył 32 lata

Filip Lato: wzrost

Ile ma wzrostu Filip Lato? brak informacji

Filip Lato: waga

Ile waży Filip Lato? brak informacji

Filip Lato: media społecznościowe

Filip Lato: instagram.com/filiplato/

Filip Lato: facebook.com/FilipLato/

Filip Lato: biografia, kariera

Muzyka towarzyszyła Filipowi od najmłodszych lat. Perfekcjonista w grze na gitarze i fortepianie, odkrywał w sobie pasję do dźwięków, która wkrótce miała przerodzić się w życiową misję. Jego talent muzyczny i charyzma zyskały uznanie w siódmym sezonie programu TVP2 „The Voice of Poland” w 2016 roku, gdzie dotarł do etapu odcinków na żywo, zapadając w pamięci publiczności.

Ale to dopiero początek jego muzycznej podróży. 21 czerwca 2017 roku, współpracując z zespołem Sound’n’Grace, nagrał przełomowy singiel „100”, który zdobył serca słuchaczy i osiągnął trzecie miejsce w prestiżowym zestawieniu AirPlay – Top najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

W kolejnych latach Filip Lato zaskakiwał i zachwycał swoim wszechstronnym talentem. Zwycięstwo w finale dziewiątej edycji programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w 2018 roku było tylko jednym z wielu kamieni milowych w jego karierze. Stał się także znaczącą postacią w teleturnieju muzycznym „Jaka to Melodia?” na antenie TVP1.

Jednak muzyka to nie jedyne pole, na którym Filip Lato osiąga sukcesy. Jego prawnicza droga również jest imponująca. Z wykształcenia prawnik, z pasji muzyk, Filip balansuje pomiędzy dwoma światami, nieustannie udowadniając, że marzenia można realizować na wielu płaszczyznach życia. Jego wkład w świat prawa handlowego jest nieoceniony, a jednocześnie inspiruje innych do dążenia do spełnienia swoich pasji i marzeń, niezależnie od tego, jak odległe mogą się one wydawać.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Filip_Lato_2020.png
Serecki, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz