Wszystko w dzisiejszych czasach, od motocykla po sedana, jest na wyciągnięcie ręki! Wystarczy, że pobierzesz kilka aplikacji i zarezerwujesz swój prywatny pojazd w dogodnym dla siebie czasie. Ale czy kiedykolwiek marzyłeś o zarezerwowaniu prywatnego odrzutowca równie łatwo? Cóż, nie musisz już być kim jest, żeby to zrobić. Teraz wystarczy zarezerwować Airbnb lub zadzwonić do Ubera, dzięki nowej usłudze podobnej do Expedii w aplikacji Jettly.

Platforma rezerwacyjna

Z pięcioletnim doświadczeniem w podnoszeniu regularnego systemu lotniczego, Jettly wprowadziła niedawno na rynek swoją najnowszą innowację w dziedzinie lotnictwa prywatnego. Według dyrektora generalnego Jettly, Justina Crabbe, ta zupełnie nowa platforma rezerwacji działa podobnie jak Expedia, umieszczając wszystko, co jest potrzebne do rezerwacji prywatnego odrzutowca z dowolnego miejsca na świecie, na jednym ekranie deski rozdzielczej. Łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny ma znajomy interfejs do rezerwacji podróży online. Nowa strona rezerwacyjna Jettly działa prawie tak samo jak Expedia, Kayak czy Google Flights, z kilkoma zmodyfikowanymi funkcjami dostosowanymi do charakteru i zasad prywatnego lotnictwa.

Cel

Według Crabbe, typowy proces rezerwacji prywatnego odrzutowca przypomina podróż do lat 90., kiedy na świecie nie było Uberów ani Airbnbs! Naprawdę, w świecie czarterów prywatnych odrzutowców tradycyjny model brokera jest gorączkowy i czasochłonny. Aby cieszyć się całym tym blichtrem i przepychem, początkujący podróżnicy muszą znosić wiele irytacji i nudy, z serią e-maili i telefonów między brokerami i pośrednikami, które mogą trwać od godzin do nawet dni! Crabbe, dyrektor generalny Jettly, był wystarczająco szybki, by wskazać, że on sam również jest uwięziony w tej grupie demograficznej i dlatego chciał wprowadzić dramatyczną zmianę w męczącym procesie. Jego nowa platforma Jettly, stworzona z myślą o tysiącleciach, bez wątpienia podniosła proces rezerwacji prywatnych odrzutowców na wielkie wyżyny dzięki płynnej funkcjonalności podobnej do Expedii.

Komentarze

Dodaj komentarz

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.