Joanna Krupa: Niektórzy uczestnicy „Top Model” oglądali nas, jak mieli dziewięć lat, a teraz przychodzą na casting. Mogłabym nawet być ich mamą

Modelka zapewnia, że najnowsza edycja „Top Model” nie będzie kalką poprzednich. W każdym sezonie są bowiem inni uczestnicy, którzy stanowią o sile programu, i mimo scenariusza nie brakuje zaskoczeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Zdaniem Joanny Krupy osoby, które teraz aspirują do roli modelek i modeli, różnią się od tych sprzed kilkunastu lat, bo mają dużo większą świadomość branży, wiedzą, jak się zaprezentować i czego oczekują po udziale w popularnym show.

– Jakie będą surprises w tym sezonie? Każdy sezon ma coś niesamowitego i daje widzom coś innego. Ale to właśnie uczestnicy dają taki power temu programowi. Porównując pierwsze edycje z tymi ostatnimi, dobrze widać, że uczestnicy, którzy przychodzą do nas, już wiedzą, czego szukamy, czego chcemy, są bardziej przygotowani i myślę, że ta konkurencja jest jeszcze większa – mówi agencji Newseria Lifestyle Joanna Krupa.

Nietuzinkowi uczestnicy z różnym bagażem życiowych doświadczeń niewątpliwe podnoszą atrakcyjność programu. Każdy ma inny typ urody i sylwetki, a także inną charyzmę i spojrzenie na świat, ale łączy ich jedno: chcą zrobić karierę w świecie mody. Nierzadko też udział w tym show pomaga im pokonać życiowe zakręty i dodaje odwagi, by mimo wszystko zawalczyli o swoje marzenia.


Spis Treści:

  1. Biografia – Joanna Krupa
  2. Ile lat ma Joanna Krupa?
  3. Joanna Krupa – wzrost
  4. Joanna Krupa – waga
  5. Joanna Krupa – życie rodzinne
  6. Joanna Krupa – Instagram, Facebook

1. Biografia – Joanna Krupa

Joanna Krupa Polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, działaczka na rzecz praw zwierząt i celebrytka. Znana w Polsce jako juror programu Top Model.  Urodziła się w Warszawie, Mazowieckie, Polska. Jest znana na całym świecie jako gospodarz i sędzia główny Top Model w Polsce . Jej prace filmowe i telewizyjne to Planeta małp (2001), CSI: Crime Scene Investigation (2000) i Niewłaściwa komedia (2013). Krupa pojawiła się na okładkach magazynów, w tym FHM, Inside Sport, Stuff, Steppin’ Out, Shape i Maxim , w których została okrzyknięta Najseksowniejszą Modelką Strój Kąpielowy na Świecie. Została wybrana Niemiecką Modelką Roku Maxima 2004-2005. Krupa pojawiła się również dwukrotnie na okładce Playboya i uświetniła okładki południowoafrykańskiego GQ oraz polskich wydań Cosmopolitan, InStyle, Glamour i Grazia. Krupa zagrała także w The Real Housewives of Miami od 2011 roku do jego odwołania w 2013 roku. Serial miał kilka świetnych postaci i kobiet, które przyniosły dramat, zwłaszcza Krupę. Większość jej fabuły skupiała się wokół jej niezbyt idealnego związku z jej ówczesnym chłopakiem, Romainem Zago.

2. Ile lat ma Joanna Krupa?

Joanna Krupa w tym roku skończyła 43 lata

3. Joanna Krupa – wzrost

Wzrost Krupy to 170cm.

4. Joanna Krupa – waga

Masa ciała Joanny Krupy wynosi 52 kg

5. Joanna Krupa – życie rodzinne

Życie modelki drastycznie się zmieniło od czasu, gdy jej dramat o związku i przyjaźni został wyemitowany w RHOM. Krupa mocno myśli o swojej pracy w serialu, jak wspomniano. „Nawet gdyby [RHOM] wrócił, ja bym nie wróciła. Więc kiedy oficjalnie to odwołali, odetchnąłem z ulgą. Krupa i Zago byli razem prawie dekadę, zanim złożyli wniosek o rozwód w lipcu 2017 roku. Para była nękana plotkami o zdradzie w sezonie 2, a później ich ślub został wyemitowany w Bravo. Pomimo długiego związku, sprawy się nie układały, ponieważ oboje byli w różnych punktach ich związku. „Miałam złamane serce. Chciałam mieć rodzinę, ale ja zawsze podróżowałam i praca była dla mnie priorytetem. W miarę upływu czasu zdałam sobie sprawę, że oboje byliśmy nieszczęśliwi”, Tak Krupa opowiedziała o swoim rozstaniu z Zago. Od tego czasu ponownie znalazła miłość i poślubiła biznesmena Douglasa Nunesa . Nunes jest dyrektorem generalnym i partnerem ds. rozwoju nieruchomości dla firmy 451 Media Group. Zaproponował zaręczyny w marcu 2018 roku, zaledwie osiem miesięcy po tym, jak Krupa sfinalizowała rozwód z Zago. 4 sierpnia, pięć miesięcy po oświadczeniu, zawiązali węzeł małżeński podczas ozdobnej ceremonii, która odbyła się w Opactwie Benedyktynów w Krakowie. Urodziła się im piękna córeczka o imieniu Asha-Leigh Nunes , którą powitali w 2019 roku. Modelka zachłysnęła się swoim dzieckiem, mówiąc: „Ona jest miłością mojego życia. Prawdopodobnie największym osiągnięciem, które powiedziałbym do dzisiaj, jest posiadanie mojej małej córeczki.”

6. Joanna Krupa – Instagram, Facebook

Joanna Krupa jest bardzo aktywna na swoich kontach społecznościowych:

Instagram: https://www.instagram.com/joannakrupa

Facebook: https://www.facebook.com/joannakrupafanpage


– Mamy dziewczynę, która bardzo dużo przeżyła w swoim życiu, i myślę, że ten program naprawdę jej bardzo dużo da, czy ona wygra, czy nie. Ale przede wszystkim piękne jest właśnie to, że przychodzą tu ludzie, którzy mają marzenie, żeby być modelką czy być w telewizji i sami na pewno by nie dali rady. Myślę, że niektórzy uczestnicy inspirują więc widzów, którzy oglądają nasz program – mówi Joanna Krupa.

Modelka przyznaje, że w ciągu 11 edycji „Top Model” nie brakowało zarówno momentów zabawnych, jak i wzruszających. Bywa, że teraz do programu zgłaszają się ci, którzy oglądali go od pierwszej edycji, niektórzy dorastali razem z nim i realizują swoje marzenia.

– Bardzo dużo czasu spędziłam w tym programie, przez ten czas zmieniło się też życie wielu uczestników. Niektórzy oglądali nas, jak mieli dziewięć lat, a teraz przychodzą na casting. Ja w sumie to mogłabym nawet być ich mamą i to właśnie utkwiło mi teraz w głowie, jakoś tak stanęło na sercu – mówi.

Modelka zapewnia jednak, że sama nie czuje wypalenia zawodowego i uważa, że ten program nadal ma duży potencjał.

– Oddaliśmy dużo swojego życia dla tych uczestników, ale robimy coś, co kochamy. Ja co sezon przychodzę na plan i czuję się tak,  jakby to był pierwszy dzień w pracy, bo naprawdę żyję tym – mówi.

Jurorzy uczą, jak poruszać się w świecie modelingu, pomagają uczestnikom pozbyć się blokad i udzielają cennych wskazówek, które będą mogli wykorzystać na różnych płaszczyznach.

– Obojętnie, co będą robić, czy wygrają ten program, czy nie, czy uda im się być modelką, czy modelem, czy będą w social media influencerami, to mamy świadomość, że coś ten program im daje, że nigdzie się tego nie nauczą, i to jest niesamowite – mówi.

Joanna Krupa zapewnia, że w ciągu 11 edycji „Top Model” jurorzy, choć często skrajnie różnią się w opiniach, to starają się robić wszystko, by program był atrakcyjny dla widzów.

– Już tyle lat przeszło, że rozumiemy, co kto lubi i co myśli. Kiedyś może bym wzięła do siebie jakiś komentarz Dawida czy Marcina i bardziej się nim przejmowała, a teraz my się już znamy i wiemy, że to jest TV show. Też nieraz musimy się nakręcać i nieraz sobie specjalnie jakieś komentarze rzucamy, żeby coś się działo – dodaje.

Premierowe odcinki „Top Model” będzie można oglądać na antenie TVN-u od września.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz