Justyna Dobrosz-Oracz, urodzona 31 marca 1978 roku, to ceniona polska dziennikarka, prezenterka oraz korespondentka sejmowa. Jej kariera obejmuje pracę w różnych mediach, począwszy od Telewizji Polskiej, aż po prestiżową „Gazetę Wyborczą” i ponownie TVP.

Justyna Dobrosz-Oracz: wiek

Ile lat ma Justyna Dobrosz-Oracz? w 2023 roku skończyła 45 lat

Justyna Dobrosz-Oracz: wzrost

Ile ma wzrostu Justyna Dobrosz-Oracz? brak informacji

Justyna Dobrosz-Oracz: waga

Ile waży Justyna Dobrosz-Oracz? brak informacji

Justyna Dobrosz-Oracz: media społecznościowe

Justyna Dobrosz-Oracz: instagram.com/justynadobroszoracz/

Justyna Dobrosz-Oracz: facebook.com/justyna.dobroszoracz/

Justyna Dobrosz-Oracz: biografia, kariera

Swoją drogę zawodową rozpoczęła w 2000 roku w Telewizji Polskiej, gdzie szybko zdobyła uznanie. Prowadziła różnorodne programy, m.in. publicystyczne na antenie Jedynki oraz była reporterką sejmową w programie Wiadomości. Jej niezależność i zaangażowanie przyniosły jej jednak konflikty z ówczesnym kierownictwem TVP, co skutkowało jej zwolnieniem w 2016 roku.

Po odejściu z TVP, Justyna związała się z „Gazetą Wyborczą”, gdzie pracowała jako reporterka wideo oraz redaktorka działu krajowego. Nie ograniczała się jedynie do pisania, ale również regularnie udzielała się jako komentatorka w programach telewizyjnych, m.in. na antenie TVN24.

Od 2024 roku powróciła do TVP, gdzie prowadzi program publicystyczny „Gość Poranka” na kanale TVP Info. Jej profesjonalizm i wkład w dziennikarstwo zostały docenione przez branżę, czego dowodem są liczne nagrody i nominacje, takie jak nominacja do Best Stream Awards za cykl wywiadów „I kto tu rządzi?” czy nagroda magazynu VIP dla „gwiazdy dziennikarstwa”.

Poza pracą zawodową, Justyna jest także osobą prywatną, żoną Pawła Oracza od 2007 roku oraz córką polityka Janusza Dobrosza. Jej talent, profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają, że jest jedną z czołowych postaci w polskim świecie dziennikarstwa.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Justyna_Dobrosz-Oracz_2023a.jpg

Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 PL <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en>, via Wikimedia Commons

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz