Merchant Cash Advance to usługa łatwego finansowania działań firmy, która wbudowana w platformę e-commerce zapewni odpowiednią płynność finansową wszystkim sprzedawcom, bez względu na popularność i sezon sprzedażowy. Jakie korzyści odniesiemy z tytułu podjęcia współpracy w ramach usługi Merchant Cash Advance?

Elastyczne finansowanie działalności dopasowane do wielkości obrotu

Jedną z najważniejszych korzyści wynikających z korzystania z Merchant Cash Advance jest indywidualne podejście do każdego przedsiębiorcy oferującego sprzedaż na platformie e-commerce. Po wyrażeniu chęci skorzystania z usługi dostępnej na https://pragmago.tech/merchant-cash-advance/, przygotowywana jest indywidualna oferta, która bazuje na wielkości sprzedaży i historii rachunku na platformie. Po zaakceptowaniu rachunków dodatkowe środki są uruchamiane, a handlowiec nie musi martwić się o samodzielne regulowanie zobowiązania.

Właśnie w tej „bezobsługowości” tkwi największa siła usługi Merchant Cash Advance. Spłata finansowania realizowana jest poprzez pobieranie procentu od przyszłych wpłat klientów, którzy finalizują u nas zakup. Wszystko dzieje się automatycznie, a każdy sprzedawca ma podgląd, jak wygląda jego stan rachunku. 

Łatwe wnioskowanie i błyskawiczna decyzja 

Dlaczego Merchant Cash Advance to innowacyjna usługa, która zdobywa coraz większą popularność w świecie biznesu? Ze względu na minimum formalności, które jest niezbędne do uzyskania wsparcia finansowego. Każdy sprzedawca, który jest zainteresowany zewnętrznym finansowaniem, musi jedynie z poziomu platformy wnioskować o przyznanie środków.

Na podstawie danych z platformy PragmaGO zaproponuje indywidualną propozycję, która może być przez nas potwierdzona kodem SMS. Szukamy szybkiej formy finansowania naszej działalności w trudnym momencie? Sezonowość naszych produktów sprawia, że wyzwaniem staje się uregulowanie bieżących wydatków? Merchant Cash Advance to idealne rozwiązanie, za które zapłacimy z przyszłych wpłat klientów. W momencie wnioskowania nie ponosimy żadnych kosztów, a i później nie odczujemy znacząco spłaty zobowiązania. Żadna dodatkowa inwestycja z naszej strony nie będzie wymagana. 

Możliwość skorzystania usługi wprost z poziomu platformy sprzedażowej 

Mamy możliwość rozwoju biznesu, ale blokuje nas perspektywa formalności, które zmuszeni jesteśmy realizować przy wnioskowaniu o kredyt firmowy? Koszty limitu odnawialnego w banku zniechęcają do korzystania z takiej formy wsparcia? 

Nawet jeśli mamy problem z utrzymaniem optymalnej płynności finansowej, często wolimy zagryźć zęby i nie robić nic, ryzykując większe kłopoty. Na szczęście z usługą Merchant Cash Advance dodatkowe finansowanie, dopasowane do skali naszej działalności możemy otrzymać praktycznie od ręki. Nie musimy rejestrować się do zewnętrznych systemów i wypełniać niezliczonych formularzy. Merchant Cash Advance jest dostępny bezpośrednio w platformie e-commerce, a zrealizowanie wszystkich formalności potrwa zaledwie kilka minut. To innowacyjna usługa, która dopiero raczkuje na polskim rynku, ale już teraz jest doceniana przez spore grono firm, które postawiły na elastyczność i bezpieczeństwo w obszarze zewnętrznego finansowania swojej działalności. 

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz