Odwiedź CH Focus i wspólnie z nami świętuj Wielki Dzień Pszczół! Już 12 sierpnia w bydgoskiej galerii na mieszkańców czekać będą pszczele ciekawostki, dobra zabawa, twórcze zajęcia i miód prosto z pasieki. To doskonała okazja, aby zdobyć słoiczek pysznego złocistego miodu, rozkoszować się jego wyjątkowym smakiem, a na dodatek wziąć udział wspólnie z dziećmi w różnych atrakcjach. Przez cały dzień, w godzinach 11:00-19:00, odbywać się będą bezpłatne aktywności nawiązujące do intrygującego świata pszczół.

W CH Focus dbamy o pszczoły! W najbliższą sobotę zapraszamy do galerii na wydarzenie poświęcone tym pożytecznym owadom oraz wytwarzanym przez nie smakowitym produktom. Podczas wspólnego miodobrania będzie można sięgnąć po naturalny świeży miód prosto z pasieki ulokowanej na dachu CH Focus! Ten słodki, złocisty przysmak pochodzi z tegorocznych zbiorów rozlanych do logowanych słoiczków! Aby otrzymać jeden z nich, wystarczy zrobić zakupy na kwotę minimum 50 zł i dołączyć do klubu #maszokazje.pl. Klienci po zarejestrowaniu paragonu w punkcie obsługi promocji będą otrzymywać słoiczek najsmaczniejszego miodu z pasieki CH Focus!

Pszczela sobota to również doskonała okazja do rozmowy z najmłodszymi na temat znaczenia pszczół dla przyrody i poznania ich tajemnic. Niezwykły, fascynujący świat owadów przybliży nam pszczela wystawa, podczas której będzie można dowiedzieć się wielu nowinek o ich życiu oraz budowie. Na własne oczy dzieci zobaczą pszczołę w rozmiarze XXL, natomiast o tym, jak wygląda ul od środka i produkcja miodu opowie im osoba, która o pszczołach wie prawie wszystko, czyli pszczelarz. Wydarzenie będzie także sposobnością do tego, by wspólnie z dziećmi wziąć udział w twórczych warsztatach m.in. z wytwarzania świec z wosku pszczelego, tworzenia ozdobnych opasek i pięknych pszczółek, a także w zajęciach z ozdabiania drewnianych magnesów w kształcie tych owadów.

Dla najmłodszych przyjaciół pszczół zaplanowano także wiele innych animacji, zaś o dobry humor małych gości zadba konferansjer, który poprowadzi ciekawe konkursy z nagrodami. Nie zabraknie również strefy foto z  pszczołami w roli głównej, na tle której chętni będą robić sobie pamiątkowe zdjęcia. Sobotni event będzie doskonałą okazją dla najmłodszych do spotkania z sympatycznymi, miejskimi maskotkami – Bydgusią i  Bydgusiem oraz przywitania się z Miss Pszczołą, która chętnie zapozuje do wspólnych fotek. Dodatkowo, w  ramach współpracy z Urzędem Miasta Bydgoszcz, dla gości udostępniona zostanie gigantyczna eko gra planszowa oraz koło zabawy.

Miodobranie to nasza letnia propozycja dla rodzin z dziećmi pozostających w okresie wakacji w Bydgoszczy. Zapraszamy serdecznie zarówno miłośników miodu i pszczół, jak i wszystkich chętnych do udziału w sobotnim evencie, który nawiązuje do ustanowionego 8 sierpnia Wielkiego Dnia Pszczół. Pszczela sobota będzie wyjątkową okazją, aby poczuć klimat prawdziwej pasieki. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób produkuje się miód i dlaczego pszczoły są pożyteczne. Aktywny udział w zajęciach pomoże im zrozumieć, na czym polega praca w pasiece. Ponadto w tym dniu będzie można otrzymać słoiczek pysznego miodu z naszej pasiekimówi Gregory Pertus, dyrektor CH Focus w Bydgoszczy.

Na miodobranie CH Focus zaprasza w sobotę 12 sierpnia, w godzinach 11:00-19:00. Wydarzenie odbędzie się w pobliżu salonu iDream. Aktywności są bezpłatne, skierowane do dzieci i dorosłych.

Sobotnie wydarzenie to jedno z działań bydgoskiego centrum realizowane w ramach programu ESG (ENVIRONMENTAL, SOCIAL, GOVERNANCE) i strategii G City Poland (dawniej grupy Atrium Poland), która jest realizowana w latach 2020-2025. Partnerami tegorocznej akcji są Urząd Miasta Bydgoszcz, Czysta Bydgoszcz oraz Pszczela Ścieżka w  Bydgoszczy.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na www: https://focusbydgoszcz.pl.

Źródło: NewSeria

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz