Magdalena Różczka, urodzona 27 lipca 1978 roku w Nowej Soli, jest niezwykle utalentowaną polską aktorką, wyróżniającą się nie tylko w filmie, ale także na deskach teatru oraz w świecie dubbingu. Jej pasja do aktorstwa zaczęła się już we wczesnych latach życia, gdy dorastała w swoim rodzinnym mieście Nowa Sól. Tam też, uczęszczając do Szkoły Podstawowej nr 8 i później do Liceum Ekonomicznego, odkrywała swoje umiejętności aktorskie, biorąc udział w przedstawieniach amatorskiego teatru „Terminus A Quo”.

Magdalena Różczka: wiek

Ile lat ma  Magdalena Różczka? w 2023 roku skończyła 45 lat

 Magdalena Różczka: wzrost

Ile ma wzrostu  Magdalena Różczka? 172cm

 Magdalena Różczka: waga

Ile waży  Magdalena Różczka? brak informacji

 Magdalena Różczka: media społecznościowe

 Magdalena Różczka: instagram.com/magdalena_rozczka/

 Magdalena Różczka: facebook.com/people/Magdalena-Różczka/100044619240841/

 Magdalena Różczka: biografia, kariera

Po pierwszych doświadczeniach zawodowych, w tym pracy jako ekspedientka w drogerii i protokolantka w Sądzie Rejonowym w Zielonej Górze, oraz krótkim okresie studiów informatycznych na Uniwersytecie Zielonogórskim, Magdalena zdecydowała się podążać za swoim marzeniem aktorskim. Przez dwa lata studiowała na Wydziale Socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, jednak prawdziwą pasję odnalazła w aktorstwie. W 2004 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie, co stanowiło kolejny krok na jej drodze do osiągnięcia zawodowego sukcesu.

Nie tylko talent aktorski wyróżnia Magdalenę Różczkę – jej zaangażowanie społeczne również jest godne uwagi. W 2010 roku została ambasadorką dobrej woli UNICEF, angażując się w pomoc dzieciom i promowanie wartości humanitarnych na całym świecie. Jej zaangażowanie społeczne zostało docenione, czego dowodem są liczne nominacje i nagrody, takie jak nominacja do nagrody „Viva! Najpiękniejsi” w 2010 roku oraz nominacja do nagrody Wiktory w 2012 roku dla najlepszej aktorki telewizyjnej.

Poza światem zawodowym, Magdalena jest również szczęśliwą matką. W kwietniu 2007 roku wyszła za scenarzystę Michała Marca, z którym ma córkę Wandę. Związana także z Janem Holoubkiem, ma dwie córki, które przyszły na świat w 2014 i 2020 roku.

Jest także wegetarianką, co odzwierciedla jej troskę o zdrowie oraz środowisko naturalne, co świadczy o jej wszechstronności i pełnym zaangażowaniu zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Magdalena Różczka to nie tylko utalentowana aktorka, ale także inspirująca osobowość, która w każdym aspekcie swojego życia stara się dążyć do doskonałości i wspierać wartości, które są dla niej ważne.


Źródło foto:

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Magdalena_R%C3%B3%C5%BCczka_(2018).jpg

Fryta 73 from Strzegom (Wikimedia Commons account: Fryta73), CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz