Do połowy października będę zajęta i nie uda mi się znaleźć czasu na odpoczynek. Ale ja bardzo lubię pracować w wakacje. W czasie wakacji, kiedy inni lubią odpoczywać, aktorka na odwrót – z przyjemnością pracuje. Na najbliższe miesiące ma więc zaplanowane przedstawienia teatralne i zdjęcia do serialu. Jak przekonuje, lato doskonale wpływa na jej samopoczucie i efektywność, a także daje jej dużo energii do działania. W tym okresie jest więc w stanie jednocześnie realizować nawet kilka projektów. Natomiast na zasłużony urlop wybierze się dopiero w październiku.


Magdalena Stużyńska : wiek

Ile lat ma Magdalena Stużyńska ? w 2023 roku skończyła 49 lat

Magdalena Stużyńska : wzrost

Ile ma wzrostu Magdalena Stużyńska ? 161 cm

Magdalena Stużyńska : waga

Ile waży Magdalena Stużyńska ? brak informacji

Magdalena Stużyńska : media społecznościowe

Magdalena Stużyńska : instagram.com/magdalenastuzynska/

Magdalena Stużyńska : facebook.com/profile.php?id=100044437299380

Magdalena Stużyńska : biografia, kariera

Magdalena Stużyńska-Brauer to polska aktorka, prezenterka telewizyjna i artystka kabaretowa, urodziła się 25 marca 1974 roku w Giżycku miasto w województwie warmińsko-mazurskim.

Jako młoda dziewczyna należała do trupy teatralnej Teatru Ochota. W wieku 15 lat wystąpiła w spektaklu Eksperyment w reżyserii Haliny Machulskiej. Rok później zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Brama do raju w reżyserii Ryszarda Mocha. Grała tam narkomankę. Popularność przyniosła jej rola Marcysi w serialu Złotopolscy. Od 1999 roku występuje w Teatrze Kwadrat w Warszawie. W 1997 roku ukończyła Wydział Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

W czerwcu 2012 roku dołączyła do Kabaretu Moralnego Niepokoju. W tym samym roku rozpoczęła pracę na planie nowego serialu Polsatu, Przyjaciółki, w którym zagrała rolę Anki Strzeleckiej. Za tę rolę była nominowana do Telekamery 2013 w kategorii Aktorka. Zagrała także w serialach Na dobre i na złoto (1999-2000), Hotel 52 (2010-2013) oraz Rodzinka.pl (2013, 2015-2020). W kwietniu 2017 zakończyła działalność w kabarecie Kabaret Moralnego Niepokoju

Jest żoną biznesmena Łukasza Brauera. 17 maja 2005 roku urodziła syna Bruno. W kwietniu 2011 roku urodziła drugiego syna Gustawa.


Magdalenę Stużyńską można teraz zobaczyć między innymi w urodzinowym spektaklu Radia Nowy Świat zatytułowanym „NieDochodzenie”. W lipcu sztuka wystawiana jest na deskach Teatru Polonia, a w sierpniu i we wrześniu twórcy przedstawienia zapraszają do Och-Teatru.

– W Teatrze Polonia gram jeszcze w drugim spektaklu zatytułowanym „Głowa w piasek”, a poza tym mam zdjęcia do serialu, więc do połowy października będę zajęta i nie uda mi się znaleźć czasu na odpoczynek. Ale mówiąc szczerze, bardzo lubię pracować w wakacje – mówi agencji Newseria Lifestyle Magdalena Stużyńska.

Aktorka przekonuje, że latem pracuje jej się zdecydowanie bardziej komfortowo niż późną jesienią czy zimą. Upały nie powodują u niej dyskomfortu, nie odczuwa wtedy zmęczenia, a wręcz przeciwnie – ma więcej zapału do pracy.

– Lubię, kiedy dzień jest dłuższy, bo jak jest więcej światła, to jestem pełna energii. Poza tym lubię, jak jest gorąco, bo przede wszystkim w plenerach nie muszę mieć na sobie wielu warstw i to jest dla mnie bardzo cenne. To są bardzo sprzyjające dla mnie okoliczności – podkreśla.

Czas na odpoczynek z bliskimi uda się Magdalenie Stużyńskiej wygospodarować jesienią. W październiku aktorka planuje urlop w jakimś egzotycznym miejscu.

Źródło: NewSeria


Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Magdalena_Stu%C5%BCy%C5%84ska_(00771).jpg

Paweł Matyka, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz