Maja Ostaszewska urodziła się 3 kwietnia 1972 roku w Krakowie, jest polską aktorką. W 2012 roku otrzymała nagrodę Telekamery dla najlepszej aktorki, a w lutym 2013 roku otrzymała nominację do nagrody Wiktora za aktorstwo telewizyjne.

Maja Ostaszewska: wiek

Ile lat ma Maja Ostaszewska? w 2023 roku skończyła 51 lat

Maja Ostaszewska: wzrost

Ile ma wzrostu Maja Ostaszewska? 166cm

Maja Ostaszewska: waga

Ile waży Maja Ostaszewska? brak informacji

Maja Ostaszewska: media społecznościowe

Maja Ostaszewska: instagram.com/ostaszewskamaja_official/

Maja Ostaszewska: facebook.com/profile.php?id=100043992555473

Maja Ostaszewska: biografia, kariera

Maja Ostażewska pochodzi z rodziny artystów wywodzącej się ze szlacheckiego rodu Ostoja-Ostaszewskich. Jej ojciec, muzyk Jacek Ostaszewski, jest założycielem zespołu Osjan. We wczesnym dzieciństwie mieszkała z rodzicami w Karkonoszach, w Przesiece na Dolnym Śląsku. Ukończyła Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Zofii-Nałkowskiej w Krakowie. W 1996 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Wchodziła kolejno w skład zespołu Teatru Dramatycznego, Teatru Rozmaitości w Warszawie i Teatru Narodowego. Od 2008 roku współpracuje z Nowym Teatrem Krzysztofa Warlikowskiego.

Maja Ostazewska przez dwa lata dzieliła życie z filmowcem Łukaszem Barczykiem. Obecnie jest partnerką Michała Englerta (syna reżysera Macieja Englerta i aktorki Marty Lipińskiej, bratanek aktora Jana Englerta), z którym ma dwójkę dzieci urodzonych w 2007 i 2009 roku. Maja Ostażewska wyznaje buddyzm i jest wegetarianką.


Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Maja_Ostaszewska_2.jpg

https://flickr.com/photos/96799800@N07/, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz