Maja Krystyna Sablewska, urodzona 5 kwietnia 1980 roku w Sosnowcu, to niezwykła postać w polskim świecie show-biznesu. Jej kariera rozpoczęła się już w młodym wieku, kiedy w 1996 roku założyła fanklub Natalii Kukulskiej, co doprowadziło do nawiązania bliskiej relacji z tą artystką. W wieku zaledwie 20 lat podjęła wyjątkowe wyzwanie, opiekując się synem Kukulskiej i przeprowadzając się z rodzinnego Sosnowca do Warszawy, co skutkowało przerwaniem studiów na drugim roku geografii.

Maja Sablewska: wiek

Ile lat ma Maja Sablewska? w 2023 roku skończyła 43 lata

Maja Sablewska: wzrost

Ile ma wzrostu Maja Sablewska? 176cm

Maja Sablewska: waga

Ile waży Maja Sablewska? ok. 55kg (nie wiadomo czy są to aktualne dane)

Maja Sablewska: media społecznościowe

Maja Sablewska: instagram.com/sablewska/

Maja Sablewska: facebook.com/MajaSablewskaOfficial/

Maja Sablewska: biografia, kariera

W 2001 roku dołączyła do zespołu Katarzyny Kanclerz, będącej wówczas związanej z Universal Music Polska. Następnie, w 2003 roku, pojawiła się gościnnie u boku Michała Wiśniewskiego w programie „Jestem jaki jestem”. W ramach pracy w Universal Music Polska zajmowała się m.in. zespołem Virgin, a gdy grupa się rozpadła, została menedżerką wokalistki Dody. Później stała się agentką Mariny Łuczenko, zakończając tym samym współpracę z Dodą. Kolejnym artystą, którego karierą zarządzała, był Edyta Górniak.

W 2011 roku zasiadła w jury programu rozrywkowego TVN X-Factor, jednak niedługo potem zakończyła współpracę z Górniak i Łuczenko. Wkrótce rozpoczęła współpracę z piosenkarką Tolą Szlagowską. Od tego czasu swoje działania skierowała również w obszar doradztwa wizerunkowego, współpracując z markami takimi jak Rimmel i Mohito. Sablewska nie ograniczała się tylko do show-biznesu – napisała także poradniki dotyczące mody i zdrowego stylu życia.

W 2013 roku zadebiutowała jako prezenterka telewizyjna, prowadząc program „Sablewskiej sposób na modę” dla TVN Style. Kolejne lata przyniosły jej rolę ambasadorki marki Perwoll oraz udział w sesji zdjęciowej dla magazynu „Playboy”. Od 2016 roku prowadziła program „Sablewskiej sposób na…” dla TVN, a w 2018 rozpoczęła kolejny autorski projekt – „Sablewska od stylu”. W 2021 roku dołączyła do grona prowadzących podcast „Oświeceni hedoniści”. Od jesieni 2022 roku można ją oglądać jako prowadzącą program „10 lat młodsza w 10 dni” w Polsat Café. Prywatnie jest związana z polskim basistą i kontrabasistą jazzowym Wojtkiem Mazolewskim.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Maja_selfie_nofilter.jpg

Ijusia, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz