Gwiazda jest zachwycona Tajlandią. Dwudniowy pobyt w Bangkoku potraktowała jako ucieczkę od ponurej polskiej zimy. Możliwość cieszenia się słońcem i ciepłem zrekompensowała gwieździe wysiłek, jaki musiała włożyć w pracę na planie filmowym.


Małgorzata Kożuchowska – biografia

Małgorzata Kożuchowska, to polska aktorka filmowa i teatralna oraz prezenterka telewizyjna z ogromnym dorobkiem aktorskim. Posiada wyższe wykształcenie teatralne, które zdobyła w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Aktorka i producentka najbardziej rozpoznawana z takich produkcji: Rodzinka.pl (2011), Kiler(1997) i Prawo Agaty. Oprócz gry aktorskiej wielokrotnie udzielała swojego głosu w polskim dubbingu. Występowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie oraz Teatrze Narodowym. W 2006 roku ukazała się jej płyta pod tytułem W futrze, wydanej przez Studio Live Music.

Ile lat ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska, urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu, w tym roku ukończyła 51 lat.

Małgorzata Kożuchowska – wzrost

Wzrost Małgorzaty Kożuchowskiejto 170 cm

Małgorzata Kożuchowska – waga

Nie ma informacji o wadze Małgorzaty Kożuchowskiej, nieoficjalnie jednak wiadomo że waży ok. 55kg.

Małgorzata Kożuchowska – życie rodzinne

Małgorzata Dorota Kożuchowska urodziła się 27 kwietnia 1971 roku we Wrocławiu na Dolnym Śląsku. Od 30 sierpnia 2008 r. jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. 14 października 2014 roku urodziła syna, który otrzymał imiona Jan, Franciszek. Ojcem dziecka jest jej mąż Bartłomiej Wróblewski. Aktorka wychowywała się w Toruniu. Jej ojciec Leszek Kożuchowski jest doktorem nauk pedagogicznych, natomiast matka Jadwiga Kożuchowska była nauczycielką. Aktorka ma dwie siostry.

Małgorzata Kożuchowska – Instagram, Facebook

Małgorzata Kożuchowska jest również obecna na swoich kontach społecznościowych:

Instagram: www.instagram.com/malgorzatakozuchowska

Facebook: www.facebook.com/malgorzatakozuchowska


Małgorzata Kożuchowska pracuje obecnie na planie dwóch seriali: „Druga szansa”, emitowanego przez stację TVN, oraz „Rodzinka.pl”, który można oglądać na antenie TVP2. Gwiazda nie ma czasu na wakacje, miała jednak możliwość krótkiego cieszenia się słońcem i wyższą niż w Polsce temperaturą podczas wyjazdu do Tajlandii. W Bangkoku, razem z fotografem Marcinem Tyszką, kręciła nowy spot reklamowy dla marki Avon.

Uciekliśmy trochę od tej szarugi i naszej zimowej pogody, nawet nie w pełni zimowej, bo gdyby to jeszcze była śnieżna zima ze słońcem i mrozem, to nie byłoby od czego uciekać, ale jest tak jak jest, więc miło było trochę się wykąpać w cieple i w blaskach słońca – mówi Małgorzata Kożuchowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka nie ukrywa, że praca na planie nie należała do łatwych. Na pobyt w Tajlandii udało jej się wygospodarować zaledwie dwa dni plus czas niezbędny na podróż. Zdjęcia kręcone były już rankiem po jej przylocie i trwały do zachodu słońca. O świcie gwiazda musiała natomiast ponownie stawić się na planie. Możliwość cieszenia się słońcem oraz niezwykły efekt, jaki udało się osiągnąć ekipie filmowej stanowiły jednak wystarczającą rekompensatę włożonego w tę pracę wysiłku.

– Wybór był bardzo dobry i rzeczywiście światło, które jest tam i ta aura, która jest tam, jest absolutnie nie do podrobienia i wydaje nam się, że zrobiliśmy coś naprawdę pięknego – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Spot kręcony był na potrzeby kampanii nowej linii zapachowej marki Avon, z którą gwiazda związana jest  od początku 2017 roku. Twierdzi, że przez ten czas zdążyła się już zadomowić w lubianej przez Polki firmie kosmetycznej i cieszy ją współpraca z marką, która dba o kobiety w bardzo szerokim kontekście. Avon zawsze kojarzył się bowiem aktorce z kobiecością, rozumianą jako dbałość o wygląd, oraz przedsiębiorczość zawodową.

Pomyślałam, że jeżeli mogę być twarzą firmy, która tak dba o kobiety, tak je jednoczy, wspiera i daje im to, co lubią najbardziej na świecie, to z całą przyjemnością się w to zaangażuję i nie żałuję – mówi Małgorzata Kożuchowska.

Źródło: Newseria

Komentarze

Dodaj komentarz