Małgorzata Anna Rozenek-Majdan, urodzona 1 czerwca 1978 roku w Warszawie jako Małgorzata Anna Kostrzewska, to znana polska prezenterka telewizyjna, celebrytka, pisarka, aktorka niezawodowa, osobowość telewizyjna i działaczka społeczna. Jest także prawniczką z wykształcenia. Jej rodzicami są Zofia i Stanisław Kostrzewscy. Wychowywała się w Warszawie razem ze swoim bratem Michałem, który jest tancerzem baletowym.

Małgorzata Rozenek-Majdan: wiek

Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan? w 2023 roku skończyła 45 lata

Małgorzata Rozenek-Majdan: wzrost

Ile ma wzrostu Małgorzata Rozenek-Majdan? 169cm

Małgorzata Rozenek-Majdan: waga

Ile waży Małgorzata Rozenek-Majdan? 53kg

Małgorzata Rozenek-Majdan: media społecznościowe

Małgorzata Rozenek-Majdan: instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan: facebook.com/MalgorzataRozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan: biografia, kariera

Po ukończeniu Szkoły Baletowej w Łodzi w 1997 roku, Rozenek-Majdan podjęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie w 2004 roku obroniła pracę magisterską. Następnie kontynuowała studia doktoranckie.

Od 2012 roku związana jest zawodowo z Grupą TVN, gdzie prowadziła program „Perfekcyjna pani domu” (2012–2014) oraz wydała kilka poradników na jego podstawie. Pracowała także jako jurorka w programie „Bitwa o dom” oraz uczestniczyła w programach reality show z Radosławem Majdanem.

Rozenek-Majdan jest autorką dwóch książek i brała udział w licznych kampaniach reklamowych dla różnych marek. W 2021 roku zainaugurowała zbiórkę podpisów pod Obywatelskim Projektem Ustawy dotyczącej m.in. refundacji in vitro przez państwo.

Od 2013 roku jest związana z Radosławem Majdanem, z którym się później poślubiła. Para ma syna Henryka, urodzonego w 2020 roku.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ma%C5%82gorzata_Rozenek-Majdan.jpg
Fryta 73, CC BY-SA 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz