Maria Tyszkiewicz, urodzona 19 kwietnia 1991 roku w sercu Warszawy, to wielowymiarowa artystka, która z powodzeniem porusza się w świecie muzyki, teatru i telewizji.

Maria Tyszkiewicz: wiek

Ile lat ma Maria Tyszkiewicz? w 2023 roku skończyła 32 lata

Maria Tyszkiewicz: wzrost

Ile ma wzrostu Maria Tyszkiewicz? 164cm

Maria Tyszkiewicz: waga

Ile waży Maria Tyszkiewicz? brak informacji

Maria Tyszkiewicz: media społecznościowe

Maria Tyszkiewicz: instagram.com/mariatyszkiewicz/

Maria Tyszkiewicz: facebook.com/mariatyszkiewiczofiszial/

Maria Tyszkiewicz: biografia, kariera

Już w wieku trzech lat zaczęła oczarowywać publiczność swoim talentem, pojawiając się w popularnym programie TVP1 „Domowe przedszkole”. To był początek jej niezwykłej podróży artystycznej, która doprowadziła ją do największych scen teatralnych i telewizyjnych.

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I st. nr 3 im. Juliusza Zarębskiego w Warszawie, gdzie kształciła swój talent muzyczny w klasie fortepianu, Maria od najmłodszych lat wykazywała się niezwykłym zamiłowaniem do sztuki. Studiowała także w Warszawskiej Szkole Reklamy oraz montaż filmowy na Akademii Filmu i Telewizji, co poszerzyło jej horyzonty artystyczne.

Jej kariera scenicznego wirtuoza rozwijała się wraz z jej dorastaniem. Po odkryciu na obozie taneczno-aktorskim Studio Buffo, Maria została zaproszona do udziału w spektaklach teatru. Pod reżyserią Janusza Józefowicza zagrała wiele niezapomnianych ról, w tym tytułową w musicalu „Romeo i Julia”, a także pojawiła się we wszystkich innych produkcjach teatru, zdobywając uznanie zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ale to dopiero początek jej artystycznej podróży. Zwycięstwo w finale szóstej edycji programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w 2016 roku otworzyło nowe drzwi możliwości. Maria kontynuowała swoją ekscytującą podróż muzyczną, wydając debiutancki album „Ufam sobie” i biorąc udział w prestiżowych produkcjach teatralnych, takich jak „Pretty Woman — The Musical” oraz „Variete’s Great Revue”.

Jako wszechstronna artystka, Maria Tyszkiewicz nie przestaje zaskakiwać swoją wszechstronnością i pasją do sztuki. Jej obecność na scenie teatralnej, telewizyjnej i muzycznej nadal inspiruje i zachwyca publiczność, pozostawiając niezatarty ślad w sercach wielbicieli sztuki.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Maria_Tyszkiewicz_30.07.2023_13.jpg
Wojciech Pędzich, CC BY 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/4.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz