“Nasze niskie ceny” to kampania Maxi Zoo, w ramach której od października 2023 roku klienci sieci mogą kupować prawie 600 produktów w stałych, niezmienionych cenach. Firma ma dla kupujących dobrą wiadomość – kampania została przedłużona do końca czerwca 2024 roku dla tych samych produktów, w tych samych cenach. Oferta obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych.

Decyzja o przedłużeniu była podyktowana obecną sytuacją na rynku i potrzebami klientów. To daje opiekunom szansę na przemyślane zakupy bez presji czasu.  

Wysoka jakość w stabilnej cenie zawsze była naszym celem i wyznacznikiem. Bierzemy pod uwagę trudną sytuację na rynku, dlatego chcemy dawać opiekunom zwierząt możliwość wykonywania przemyślanych zakupów. Kampania “Nasze niskie ceny” spełnia te potrzeby i oferuje kilkaset produktów wysokiej jakości w stałych cenach. Wierzymy, że decyzja o jej przedłużeniu pomoże klientom w bezstresowym planowaniu zakupów. – mówi Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo.  

Maxi Zoo oprócz proponowania stałych cen zachęca do analizowania etykiet, porównywania produktów i bieżącego monitorowania gazetki oraz kuponów rabatowych pojawiających się w aplikacji Maxi Zoo. To przepis na oszczędność przy zachowaniu wysokiej jakości.

Kampania „Nasze niskie ceny” jest dostępna we wszystkich sklepach stacjonarnych sieci Maxi Zoo w Polsce. Produkty, które są nią objęte, posiadają charakterystyczne, żółte ceny oraz oznaczenia z napisem “ Nasze niskie ceny”. Dzięki temu klienci łatwo je zlokalizują podczas wizyt w sklepach. Regulamin przedłużenia akcji wraz z listą produktów dostępne są ponadto w każdym sklepie stacjonarnym Maxi Zoo w Polsce oraz na stronie https://www.maxizoo.pl/promocje-oferty/sklepy-stacjonarne/.

To kolejne (drugie) przedłużenie kampanii, a Maxi Zoo nie wyklucza kontynuowania jej w przyszłości. Jeśli do tego dojdzie, Maxi Zoo poinformuje konsumentki i konsumentów do 15 czerwca 2024 r. Kampania „Nasze niskie ceny” może zostać także ponowiona w innej formie, dla innych produktów (w całości lub części), w innych cenach.

*******

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2021 roku Maxi Zoo Polska po raz 7 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2021 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt oraz po raz pierwszy otrzymało nagrodę za najlepszą inicjatywę społeczną „Przyjaźń Łączy – Wspólnie dla Zwierząt” za akcję z bransoletką. Aktualnie spółka posiada 118 sklepów w większych i mniejszych i miastach w Polsce. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – www.maxizoo.pl. W 2022 roku sieć uruchomiła własną aplikację dla Klientów, z programem Friends oraz specjalnymi ofertami. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 14 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo. Pozycję marki w Polsce potwierdza uzyskany tytuł „Wielki Modernizator 2022”, “Brylant Polskiej Gospodarki 2022”, “Gepard Biznesu 2022”, nagroda w kategorii “Ekspansja Sieci Handlowej 2022” przyznana w konkursie PRCH RETAIL AWARDS 2022, nagroda “Złoty Laur Klienta 2023-2024″, nagroda “e-Laur Klienta 2010-2022″, wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu 2023” oraz wyróżnienia “Diamenty Forbes’a 2023-2024”, a także “Innowacyjna Sieć Roku” oraz “Promocja Roku”, które zostały przyznane w plebiscycie BLIX AWARDS. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 8000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnych wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.

Filozofia marki i cały koncept biznesowy sieci został oparty na wartościach, u podstaw których leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

Komentarze

Dodaj komentarz