Ponieważ jego identyczne rodzeństwo żeniło się z jego byłym, facet wywołał debatę, odmawiając zostania drużbą swojego brata bliźniaka. Niezidentyfikowany 21-latek stwierdził, że spotykał się z dziewczyną pięć lat temu, kiedy oboje mieli 16 lat i byli razem przez dwa lata.

Kiedy nadszedł czas, aby pójść na uniwersytet, para zdecydowała się rozstać, ponieważ mężczyzna nie chciał pozostać w okolicy; z drugiej strony jego były przebywał w tym samym rejonie. Kiedy mężczyzna wrócił do domu z uniwersytetu, dowiedział się, że jego bliźniak ma dziewczynę, ale była to ta sama kobieta, z którą się umawiał. Kiedy para się zaręczyła, jego niedowierzanie stało się przerażeniem, a brat poprosił swojego bliźniaka, aby był jego drużbą, a on odmówił.

Bliźniak, który podzielił się tą historią na platformie mediów społecznościowych, powiedział, że zaczął spotykać się z jej byłą dziewczyną, gdy oboje mieli po 16 lat, ale zdecydowali się rozstać przed rozpoczęciem studiów, gdy mieli 18 lat. Zdecydował się na kilkugodzinną podróż. , podczas gdy ona zdecydowała się pozostać blisko domu. Ponadto, ponieważ jej dziewczyna była bardzo blisko z jego rodziną, było to również trudne dla jego rodziny.
Kiedy jednak wrócił do domu z pierwszego roku studiów, jego brat zaskoczył go, mówiąc mu, że spotykał się z dziewczyną od prawie sześciu miesięcy. Szokująco, stwierdził: „Jedynym problemem było to, że była to moja była dziewczyna”. Bliźniak wyraził niezadowolenie z rodzeństwem, ale uratowali swoje połączenie, stwierdzając, że ta trójka nigdy się nie pomiesza. Dodał, że najwyraźniej był w szoku, a jego brat zrozumiał, ale jasno dał do zrozumienia, że ​​nie ma zamiaru z nią zrywać.

On i jego brat w końcu zgodzili się, że może kontynuować swój związek, jeśli nigdy mu o niej nie wspomni lub nie zmusi ich do porozumiewania się. Brat chętnie zgodził się na warunki. Jednak jego brat ostatnio go oszołomił, informując go, że obaj są teraz zaręczeni i chciał, aby był jego drużbą. Brat bliźniak odmówił i stwierdził, że nie może tego zrobić. On i jego brat od początku zgodzili się, że nie będzie musiał uczestniczyć w żadnej funkcji, na której będzie obecny jego były. Cała jego rodzina oskarżała go o bycie samolubnym i mówiła mu, że może to ssać na jedną noc. Ale nie był pewien, czy jest gotowy na bycie drużbą na ślubie swojego byłego.

Udostępniając swoją historię w Internecie, mężczyzna wywołał debatę, ponieważ większość ludzi uważała, że ​​nie jest w błędzie, wielu uważało, że sytuacja jest problematyczna. Jeden z komentatorów napisał: „Umawianie się z byłym rodzeństwa jest moim zdaniem złym pomysłem. Inny skomentował, że dzięki układowi, który obaj wymyślili, uważał, że poradzili sobie z całą sprawą dobrze, lepiej niż większość ludzi. „Nie jestem pewien. jeśli się mylisz, ale jeśli zamierzasz spędzić resztę życia religijnie unikając osoby, z którą poślubił twój bliźniak, ponieważ umawiałeś się z nią w liceum, to sprawi, że życie będzie dość niezręczne ”- powiedział inny użytkownik .

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz