Natalia Tomczyk, urodzona 17 grudnia 1990 roku w Poznaniu, to niezwykle utalentowana polska modelka, której kariera w świecie mody rozwija się z każdym rokiem.

Natalia Tomczyk: wiek

Ile lat ma Natalia Tomczyk? w 2023 roku skończyła 33 lata

Natalia Tomczyk: wzrost

Ile ma wzrostu Natalia Tomczyk? 180cm

Natalia Tomczyk: waga

Ile waży Natalia Tomczyk? ok 60kg

Natalia Tomczyk: media społecznościowe

Natalia Tomczyk: instagram.com/nathalie_tom/

Natalia Tomczyk: facebook.com/p/Natalia-Tomczyk-100029087034551/

Natalia Tomczyk: biografia, kariera

Jej sukcesy na scenie beauty to nie tylko tytuły, ale także wyjątkowe osiągnięcia. Zdobyła tytuł II vice Miss Polonia w 2010 roku, a pięć lat później została I vice Miss World Poland. Jej uroda i charyzma zaowocowały również pojawieniem się na okładce kultowego magazynu Playboy w maju 2016 roku, gdzie zaprezentowała swoją naturalną elegancję i wdzięk.

Natalia to nie tylko twarz kampanii reklamowych, ale także utalentowana absolwentka filologii angielskiej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Jej wszechstronność i inteligencja sprawiają, że jest nie tylko piękna zewnętrznie, ale również fascynująca wewnętrznie.

Jej obecność w reklamach telewizyjnych, sesjach fotograficznych dla prestiżowych magazynów oraz na wybiegach mody zarówno w Polsce, jak i za granicą, czyni ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w branży. Współpracuje z renomowanymi markami, takimi jak Mohito, S’portofino, Semilac, Marilyn, oraz bierze udział w kampaniach reklamowych dla Wakacje.pl, Lombi.com, Hotele Nadmorskie, Farmona Radical, Urosept.

Natalia Tomczyk to nie tylko modelka, ale także inspirująca kobieta, której determinacja i profesjonalizm przynoszą jej sukces zarówno na wybiegach, jak i poza nimi. Jej historia jest dowodem na to, że marzenia można spełnić, jeśli się w nie wierzy i ciężko dla nich pracuje.

Źródło foto: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Natalia_Tomczyk.jpg
Rafal7878, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

Komentarze

Dodaj komentarz