„Magia jest w nas” to tytuł najnowszego singla Sary James – młodej, niezwykle utalentowanej piosenkarki, która zdobywa serca polskich słuchaczy. Debiutujący dziś utwór to aranżacja legendarnego przeboju z lat 90-tych, wykonywanego m.in. przez Kasię Kowalską „Chcę zatrzymać ten czas”. Singiel powstał we współpracy z Coca-Cola z okazji 50-tej rocznicy  marki w Polsce.


Sara James – biografia

Sara Egwu-James, to młodziutka polska wokalistka, która występuje w różnych konkursach dla juniorów i odnosi same sukcesy. Wygrała The Voice Kids Poland w 2021 roku . Ma 240 000 obserwujących na Instagramie i 456,6 000 obserwujących na Tik Tok. Dodatkowo reprezentowała Polskę w Junior Eurowizji w 2021 roku. Zajęła imponujące drugie miejsce na 19 krajów. Jej piosenka z Junior Eurowizji „Somebody” ma prawie 7 milionów streamów na Spotify. Teledysk ma 7 milionów wyświetleń, a występ na żywo ma 2,1 miliona wyświetleń. Sara to naprawdę kolejna wielka gwiazda w Polsce, a jeśli zajdzie daleko na American Got Talent, gdzie po jej występie Simon dodaje, że „nie było idealne”, ale piosenkarka ma w sobie „prawdziwą gwieździstą poświatę”, po czym wdusza Złotego Buzzera, może to być dla Sary platforma startowa do ogromnej światowej kariery.

Ile lat ma Sara James?

Sara James, urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach, w tym roku ukończyła 14 lat.

Sara James – wzrost

Wzrost Sary Jamesto 168 cm

Sara James – waga

Nie ma informacji o wadze Sary James, nieoficjalnie jednak wiadomo że waży ok. 57kg.

Sara James – życie rodzinne

Sara James urodziła się 10 czerwca 2008 roku w Słubicach. Jej matka Arleta Dancewicz, a ojciec jest pochodzenia nigeryjskiego Johan James. Sara jest uczennica szkoły podstawowej, a dodatkowo uczęszcza do szkoły muzycznej. Ma czworo rodzeństwa. W 2021 roku wydała swój mini album „Jak co roku” oraz dwa single, a w 2022 roku ukazało się ich 5: Lecę,  Nie jest za późno, Na sam szczyt, Magia jest w nas i My Wave.

Sara James – Instagram, Facebook

Sara James jest bardzo aktywna na swoich kontach społecznościowych:

Instagram: https://www.instagram.com/sara_james_music/

Facebook: https://www.facebook.com/saraejejofficial/

Golden Buzzer: Sara James zdominowała Simona Cowella utworem „Lovely” Billie Eilish | AGT 2022

Najnowsza wersja kultowej piosenki z lat 90-tych jest hołdem dla wartości kluczowej dla samej marki, ale także społeczności w Polsce. Opowiada o byciu razem, o radości, jaką daje dzielenie się codziennymi doświadczeniami z bliskimi, przyjaciółmi, rodziną. Właśnie dlatego idealnie wpisuje się w lokalne wartości – Polacy od lat udowadniają, że magia dzieję się wtedy, kiedy się jednoczą. Urodzinową piosenkę wykonała Sara James, młoda artystka, laureatka Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2021, która szturmem podbija polską scenę muzyczną.

Praca nad piosenką i teledyskiem do utworu „Magia jest w nas” to dla mnie niesamowita przygoda, podróż w czasie w poszukiwaniu muzycznych inspiracji, ale też ogromna szansa na rozwój i poznanie ciekawych osób. Cieszę się, że miałam szansę stworzyć własną aranżację  tak ikonicznego utworu, który jest bliski wielu Polakom. Jego przekaz jest niezwykle aktualny –  odpowiada na to, co teraz dla nas wszystkich jest szczególnie ważne – umiejętność bycia razem i dzielenia się swoim czasem, zasobami czy energią – zaznacza Sara James.

Artystce kibicuje także Kasia Kowalska, która wykonała pierwszą wersję piosenki.

Nowa wersja Sary James przywołała moje wspomnienia z nagrywania tej piosenki przed laty. Każda z nas pokazuje ten utwór inaczej. Radosna młodość i taneczność  to ogromne  atuty nowej wersji. Cieszę się, że ta piosenka doczekała się kolejnej odsłony podkreśla Kasia Kowalska.

Daj się ponieść muzyce z Coca-Cola

Coca-Cola od dekad udowadnia, że kocha muzykę i związane z nią emocje. Marka od lat pełni rolę muzycznego ambasadora popkultury. Pierwsza wzmianka o tym kultowym napoju pojawiła się już w latach 70-tych m.in. w piosence Haliny Frąckowiak „Bądź gotowy dziś do drogi”. Wiele lat później o Coca-Cola śpiewał Franek Kimono, powstał też ponadczasowy utwór Kasi Kowalskiej. W ciągu kolejnych dekad Coca-Cola stała się partnerem wielu festiwali muzycznych w Polsce, a od 2021 r. realizowała projekt Coca-Cola Zero Cukru Asfalt NEXT skierowany do młodych artystów polskiej sceny hip-hopowej. Teraz przyszedł czas na nowy projekt – utwór młodej artystki Sary James, który powstał specjalnie z okazji 50-lecia marki w Polsce.

– Coca-Cola w ubiegłym roku zaprezentowała nową platformę Real Magic, której głównym celem jest zwrócenie uwagi na to, co w każdym z nas jest prawdziwie magiczne. Piosenka Sary James rozwija tę ideę pokazując, że magię możemy odnaleźć tuż obok, gdy spotykamy się z innymi ludźmi, w nieoczekiwanych chwilach, które zmieniają naszą codzienność w coś nadzwyczajnego. W takim duchu będziemy celebrować ten wyjątkowy dla naszej marki rok – zaznacza Małgorzata Drąg, Senior Brand Manager marki Coca-Cola.

Link do klipu:  https://www.youtube.com/watch?v=cvcNwsVDRC8

O kampanii 50-lecia Coca-Cola

Premiera urodzinowej piosenki to część jubileuszowej kampanii 360 marki Coca-Cola
w Polsce. W ramach działań przygotowane zostały spoty 30- i 15-sekundowe emitowane w radio, TV oraz kinach, kampania digitalowa i PR, OOH, materiały POS, niestandardowe aktywacje, a także loteria narodowa. Kampania obejmuje również działania w social media oraz współpracę z influencerami.

***

Klip

Reżyserem klipu „Magia jest w nas” jest Helena Ganjalyan oraz Bartosz Szpak. Za kamerą stanął Olaf Malinowski, a produkcją utworu zajeli się Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór koncept kreatywny i produkcję teledysku oraz sesji zdjęciowej odpowiada agencja high&. Natomiast za realizację projektu po stronie Artysty odpowiedzialne jest UMG for Brands Poland.

Piosenka

Wykonawca: Sara James 

Autorzy: Tom Anthony / Terry Boyle / Gavin Spencer 

Produkcja: Hotel Torino (Dominik Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór)

Tekst: Magda Wójcik

Copyright ©100%: COCA COLA COMPANY / Sony Music Publishing Poland Sp. z o.o.

Wydawca: Polydor – Universal Music Polska 

Źródło: Newseria

Komentarze

Dodaj komentarz