Widzenie znaku „Pomoc poszukiwana” dla pozycji na odległym kontynencie Antarktydy może być niezwykłym widokiem, ale okazuje się, że nie jest to niemożliwe. The UK Antarctic Heritage Trust rozpoczęło poszukiwania zespołu, który pomoże w prowadzeniu zdalnej poczty na Antarktydzie! Więc jeśli jesteś kimś, kto szuka przygody w odległych zakątkach świata, to może być właśnie praca dla Ciebie.

Wymagania

Brytyjska organizacja charytatywna poszukuje osób na trzy stanowiska – lidera bazy, asystenta generalnego i kierownika sklepu. Poczta znajduje się na wyspie Goudier w Port Lockroy. Do obowiązków należeć będzie przede wszystkim dbanie o pocztę i sklep z pamiątkami, przeprowadzanie ogólnych prac konserwacyjnych, opieka nad muzeum oraz liczenie pingwinów w celu monitorowania i ochrony kolonii Gentoo na wyspie. Kierownik operacji na Antarktydzie, Lauren Luscombe, stwierdziła w komunikacie prasowym, że organizacja charytatywna poszukuje kandydatów, którzy mogą wnieść do zespołu szereg umiejętności, takich jak dziedzictwo, konserwacja, doświadczenie w handlu detalicznym, przywództwo, konserwacja budynków i zarządzanie. Zespół wyruszy pod koniec października lub na początku listopada na odległy kontynent i będzie kontynuować pracę w Port Lockroy do marca 2023 roku.

Postanowienia

To pierwszy raz od 2020 roku, kiedy region zobaczy odwiedzających, co sprawia, że ​​zebrany zespół ma kluczowe znaczenie dla tego miejsca. Wybrani kandydaci będą pracować przez cały tydzień, z ustalonymi dniami wolnymi co dwa tygodnie. Ponieważ Port Lockroy jest potencjalnie niebezpiecznym regionem, wszelkie przygody związane z przygodami są niedozwolone, ale kandydaci mogą spędzać czas na prostszych zajęciach, takich jak fotografowanie, gotowanie, czytanie, rysowanie itp. Zapewnione zakwaterowanie jest proste, ale wygodne. Odwiedzanie statków zapewni zespołowi prysznice, ponieważ nie są one dostępne na wyspie. Nie będzie też dostępu do internetu i zasięgu telefonów komórkowych, co zminimalizuje komunikację w domu. Więc jeśli jesteś kimś, kto potrafi prosperować na zimnej i odległej Antarktydzie, może to być kolejna idealna praca dla Ciebie!

Komentarze

Dodaj komentarz