Obawiasz się o własne bezpieczeństwo? A może podejrzewasz, że twoje dziecko wpadło w jakieś tarapaty? Zainstaluj podsłuch w telefonie. W ten sposób możesz też wykryć niewierność małżonka, bez pośrednictwa agencji detektywistycznej, lub sprawdzić, czy pracownik twojej firmy nie wynosi z niej poufnych danych. Założenie podsłuchu jest bardzo proste i niewykrywalne dla osoby, której tajemnice chcesz poznać.

1. Do czego służy podsłuch w telefonie?

3. Jak założyć podsłuch w telefonie? 

3. Jakie korzyści daje podsłuch telefonu?

 Do czego służy podsłuch w telefonie?

Najpierw musimy wyjaśnić pewną istotną kwestię. Według polskiego prawa, podsłuchiwanie cudzych rozmów, przeglądanie wiadomości sms i przechwytywanie zdjęć jest nielegalne. Za założenie podsłuchu grozi kara do dwóch lat więzienia. Jednak są sytuacje, w których podsłuchy są legalne. Chodzi tu przede wszystkim o zbieranie materiałów, które maja służyć udowodnieniu przestępstwa, bezpieczeństwo własne użytkownika telefonu, oraz wzmożoną kontrolę rodzicielską. Na stronie https://podsluchy24.pl/ znajdziesz informacje, w jakich jeszcze sytuacjach można założyć podsłuch w sposób legalny. Pierwszą sytuacją, w której warto wykorzystać podsłuch, jest obawa o własne bezpieczeństwo. To jakby podsłuchiwanie samego siebie. Jeśli padłeś ofiarą hejtu albo stalkingu, oprogramowanie przeznaczone do podsłuchiwania i nagrywania, może być wykorzystane przy zbieraniu materiałów dowodowych dla policji i sądu. Zainstalować posłuch w telefonie dziecka, może rodzic, który chce sprawować większą kontrolę nad swoją pociechą. Może to uchronić dziecko od tarapatów. Podsłuch pomaga też zlokalizowanie miejsca pobytu dziecka, w przypadku zaginięcia lub porwania. Także szef, ma prawo zainstalować podsłuch w telefonie swojego pracownika, jeśli podejrzewa, że ten popełnił przestępstwo lub działa na szkodę firmy. Ostatnim przypadkiem, jest sytuacja, gdy ktoś chce udowodnić współmałżonkowi niewierność, nie korzystając przy tym z usług agencji detektywistycznej.

Jak założyć podsłuch w telefonie?

Instalacja podsłuchu w telefonie komórkowym, jest niezwykle prosta. To już nie są łatwe do wykrycia „pluskwy”, które można szybko zdemontować. Teraz podsłuchy maja formę aplikacji, którą należy zainstalować w telefonie monitorowanej osoby. Wykryć podsłuch w takiej formie jest niezwykle trudno, a wręcz jest to niemożliwe. Instalacja aplikacji nie jest możliwa zdalnie. Trzeba mieć dostęp do telefonu osoby, którą chcesz podsłuchiwać. Po zakupie aplikacji, na swój adres mailowy, otrzymasz filmy instruktażowe, jak to zrobić. Dostaniesz też instrukcję w formie tekstu, którego przeczytanie zajmie około 20 minut. Oprogramowanie przeznaczone do podsłuchiwania, instaluje się w ciągu kilku minut. Po instalacji, zostaje stworzony specjalny serwer, do przechowywania danych zapisanych dzięki podsłuchowi. Serwer zabezpieczony jest tymi samymi metodami, jak zabezpieczenia konta bankowego. Oznacza to, że nikt, poza osoba instalującą, nie będzie miał dostępu do zapisanych informacji. 

Jakie korzyści daje podsłuch telefonu?

Aplikacje podsłuchowe, mają kilka wersji, z różnymi możliwościami. Oprócz podsłuchiwania i nagrywania rozmów w czasie rzeczywistym, można monitorować przeglądanie internetu, korzystanie  z WhatsApp, Tindera, Vibera, czy Snap Chata, w których na dzieci i młodzież może czyhać wiele niebezpieczeństw. Można też przechwytywać zdjęcia i filmy, oraz prowadzić nasłuch otoczenia. Jest to szczególnie przydatne, w przypadku monitorowania osób starszych. W każdej chwili możemy się przekonać, czy u naszych rodziców lub dziadków wszystko jest w porządku. W przypadku kradzieży telefonu, system pomaga ustalić jego lokalizację. Pamiętajmy, że aplikacje podsłuchowe działają jedynie w systemie Android. Nie można ich zainstalować w systemie Apple.  

Komentarze

Dodaj komentarz