Regały przesuwne są doskonałym rozwiązaniem do archiwizowania dokumentów, dające nieograniczone możliwości przechowywania. Stosując system regałów przesuwnych, można maksymalnie wykorzystać przestrzeń magazynową. Duże możliwości wyposażenia oraz połączenie poszczególnych elementów i modułów regałów jezdnych pozwalają maksymalnie wykorzystać powierzchnię magazynową. Zastosowanie mechanizmów korbowych ułatwia przesuwanie regałów. Dodatkowe wyposażenie, takie jak szuflady ramowe, wysuwane półki, podpórki do dokumentów zapewniają efektywność pracy i elastyczność zastosowania regałów. Regały przesuwne mogą być wykorzystywane w bibliotece, bankach, archiwach, na akta i dokumenty. 

Regały jezdne do archiwum

Jednym z miejsc, w których gromadzona jest bardzo duża liczba dokumentów, są różnego rodzaju archiwa. Dzięki zastosowaniu systemu regałów przesuwnych mogą być używane w archiwach miejskich, archiwach funkcjonujących w urzędach administracji publicznej, a także innych instytucjach publicznych. Konieczność przechowywania dużej ilości akt oraz umożliwienie szybkiego do nich dostępu sprawiają, że wybór specjalistycznych regałów jest w takich miejscach koniecznością. Regały przesuwne na archiwa ułatwiają codzienną pracę, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo dokumentacji.

Regały archiwizacyjne idealnie sprawdzą się zarówno w małych firmach, jak i w ogromnych archiwach państwowych gromadzących niezliczoną ilość dokumentów. Takie regały archiwalne można zastosować również w mniejszych i innych instytucjach, gdzie istnieje potrzeba przechowywania dokumentacji. Regały przesuwne do archiwum wyróżnia duża trwałość i wykonanie z dbałością o każdy najmniejszy element. Korzystanie z tych specjalistycznych mebli pozwoli użytkownikom optymalnie i efektywnie wykorzystać nawet niewielką przestrzeń. Oferowane regały w sklepie polskie-meble-biurowe.pl to gwarancja wysokiej jakości, bezpieczeństwa oraz wysoki komfort obsługi i duża oszczędność przestrzeni. Regały przesuwne magazynowe spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i ze względu na te zalety są chętnie wybierane nawet przez najbardziej wymagających klientów.

Regały przesuwne – szybki dostęp do dokumentacji

Regały jezdne dają możliwość łatwego i szybkiego dostępu do przechowywanej dokumentacji. W systemie regałów jezdnych z napędem ręcznym stosowany jest nieskomplikowany, a jednak bardzo solidny i trwały mechanizm korbowy wraz z odpowiednio dobranymi przełożeniami, który pozwala na przesunięcie nawet bardzo długiego, pełnego regału, nie używając do tego dużej siły. Z pewnością każda osoba poradzi sobie z przesunięciem kilku regałów obciążonych dokumentacją na wszystkich półkach. Regały przesuwne są wykonane solidnie, a ich duża pojemność składowania gwarantuje pełną satysfakcję użytkownika z korzystania z takiego systemu.

Regały przesuwne – sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni

W przypadku półek przesuwnych cena zależy od rozmiaru. Jednakże nie jest to warte oszczędzania. Dostosowanie regału przesuwnego ze względu na odpowiednią długość i wysokość pozwoli maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Regały magazynowe przesuwne są rozwiązaniem skalowalnym, które można łatwo dostosować do wymiarów pomieszczenia. Ich wysokość może sięgać kilkunastu metrów, a długość kilkudziesięciu metrów. Regały przesuwne zwiększają również wydajność magazynu dzięki liczbie korytarzy potrzebnych do ich utrzymania. W układzie standardowym poszczególne półki ułożone są obok siebie, bez wolnej przestrzeni. W ten sposób można zaoszczędzić aż do 90% miejsca przeznaczonego na korytarze w systemach przechowywania.

Komentarze

Dodaj komentarz