Pierwszy markowy dysk SSD łączy rozwiązania sprzętowe i programowe z wyjątkową ceną, zapewniając wysoką wydajność do codziennego korzystania z komputera.

SAN JOSE, Kalifornia –(BUSINESS WIRE) — Solidigm ogłosił Solidigm™ P41 Plus, pierwszy dysk SSD (solid-state storage drive) pod własną marką od czasu założenia spółki w grudniu 2021 r. P41 Plus to innowacyjny produkt korzystający z interfejsu PCIe 4.0, który zapewnia użytkownikom komputerów osobistych najlepsze w branży połączenie wydajności i opłacalności dla codziennej pracy i grania.

Oferując prędkość odczytu sekwencyjnego do 4125 MB/s, dysk Solidigm P41 Plus jest przełomem w zakresie opłacalności – zapewnia doskonałe osiągi PCIe 4.0 w cenie, która nie pogrąży budżetu zwykłych użytkowników komputerów.

Solidigm P41 Plus bazuje na 144-warstwowych pamięciach 3D NAND i jest dostępny w rozmiarze M.2 2280 w pojemnościach 512GB, 1TB, i 2TB. Aby zaoferować więcej możliwych konfiguracji, Solidigm P41 Plus jest również dostępny dla producentów OEM w rozmiarach 2230 i 2242 w kanałach sprzedaży internetowej i detalicznej.

Podkreślając swoje dążenie do stania się nowym punktem odniesienia dla dysków SSD, spółka Solidigm zainwestowała znaczne środki w oprogramowanie dyskowe, które pozwala maksymalnie poprawić wrażenia użytkownika. Efektem jest Solidigm Synergy™, opcjonalny ale polecany pakiet, który obejmuje zarówno sterownik dysku, jak i aplikację dla systemu Windows z potężnymi narzędziami do monitorowania stanu dysku. Sterownik dysku Solidigm Storage Driver obsługuje caching zarządzany w komputerze hosta poprzez monitorowanie schematów użytkowania w celu identyfikacji danych o wysokim priorytecie i przechowywania najważniejszych pozycji w pamięci cache, co zapewnia szybszy odczyt danych w miarę zapełniania się dysku. Oprogramowanie Solidigm Synergy można pobrać za darmo na stronie solidigm.com.

„Niezależnie od tego, czy gramy w najnowsze gry na PC, kierujemy firmą, czy obrabiamy rodzinne zdjęcia, Solidigm P41 Plus zapewnia niezbędną wydajność dla użytkowników końcowych za niesamowicie niską cenę – powiedział Sanjay Talreja, dyrektor generalny grupy ds. produktów i rozwiązań dla klientów. – Oparty o innowacyjne oprogramowanie, Solidigm P41 Plus zapewnia wyjątkowe połączenie niskiej ceny i wysokich osiągów wraz z ulepszonym programowo doświadczeniem użytkownika, co czyni z niego unikalny produkt”.

Jako pierwszy produkt pod marką Solidigm™, P41 Plus jest wyrazem zaangażowania spółki w zapewnienie najlepszej oferty w branży rozwiązań do przechowywania danych, która obejmuje wydajne dyski SSD dla rynku klientów indywidualnych, chmur obliczeniowych i centrów danych. Odwiedź stronę solidigm.com, aby uzyskać więcej informacji.

WIĘCEJ

Solidigm pojawi się na targach Flash Memory Summit, które odbędą się w dniach 2-4 sierpnia w Santa Clara w Kalifornii. Innowacyjne rozwiązania firmy można będzie obejrzeć na Stoisku 509. Webinaria na temat P41 odbędą się w następujących terminach:

Ameryka Północna: środa, 24 sierpnia 2022, 10:30 czasu PDT (pacyficzny czas letni). Szczegóły
Europa: środa, 24 sierpnia 2022, 16:00 czasu BST (brytyjski czas letni). Szczegóły.

SOLIDIGM

Solidigm to czołowy globalny dostawca innowacyjnych rozwiązań pamięci flash typu NAND. Technologia Solidigm uwalnia nieograniczony potencjał danych dla klientów, dzięki czemu mogą oni odczuć postęp dokonany przez ludzkość. Podwaliny pod spółkę położyły wieloletnie innowacje firmy Intel w zakresie pamięci oraz pozycja międzynarodowego lidera i skala działalności w branży półprzewodników firmy SK hynix. Solidigm stał się samodzielną amerykańską jednostką zależną SK hynix w grudniu 2021 r. Spółka z siedzibą w San Jose w Kalifornii opiera się na pomysłowości przeszło 2 tysięcy pracowników w 20 lokalizacjach na całym świecie. Więcej informacji o Solidigm na stronie internetowej solidigm.com oraz na profilach w serwisach Twitter @Solidigm i LinkedIn.

Wszystkie informacje dotyczące produktów i systemów komputerowych, jak również daty i liczby są wstępne oraz oparte na obecnych przewidywaniach i mogą podlegać zmianom bez obowiązku informowania.

Różnice w zakresie sprzętu, oprogramowania lub konfiguracji wpływają na faktyczne osiągi.

Optymalizacje, kompilery i inne produkty Solidigm mogą nie spełniać swojego zadania w takim samym stopniu w stosunku do produktów innych firm niż Solidigm.

Technologie Solidigm mogą wymagać odpowiedniego sprzętu oprogramowania lub aktywacji usług. Żadne podane tutaj informacje nie stanowią wyraźnej ani dorozumianej gwarancji.

Produkty opisane w niniejszym dokumencie mogą zawierać wady projektowe lub błędy określone w postaci „wykazu błędów”, które mogą sprawić, że produkt będzie odbiegał od opublikowanej specyfikacji. Obecny scharakteryzowany wykaz błędów jest dostępny na życzenie.

Koszty i wyniki mogą różnić się od sugerowanych.

© Solidigm. „Solidigm” jest znakiem towarowym SK hynix NAND Product Solutions Corp, (d/b/a Solidigm). Pozostałe nazwy i marki mogą stanowić własność innych podmiotów.

Źródło: Solidigm

KONTAKT:

Catherine Roberts

Keith Givens

e-mail: press@solidigm.com

Źródło informacji: Business Wire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz