Czasy nauki języka obcego w grupach i w salach lekcyjnych przechodzą do przeszłości. Współczesna nauka stała się przyjemna, mniej czasochłonna i przede wszystkim bardziej efektywna. Ucz się angielskiego online i zobacz, jak taka zmiana wpłynie na Twoje kompetencje językowe.

Przepełnione sale, stała godzina zajęć i tradycyjne podejście do praktykowania języka angielskiego nie są najlepszym sposobem na naukę. Nowoczesne sposoby uczenia wyznaczyły nowe trendy i pozwoliły uczniom nie tylko na większą swobodę dysponowania własnym czasem, ale również na zmianę klasycznych metod nauki. Od kilku ostatnich lat coraz więcej osób opuszcza stacjonarne kursy na rzecz nauki online. 

Zobacz, co możesz zyskać ucząc się online.

Oszczędność czasu i zmniejszenie presji ze strony grupy

To oczywista zmiana – nie musisz dopasowywać swojego planu dnia i tygodnia do konkretnych oczekiwań grupy, a jak wiemy, im więcej uczniów, tym więcej terminów, które niekoniecznie idealnie się z sobą zgrywają. Podobnie jest z narzuconym grafikiem szkoły językowej, który wielu osobom koliduje z wcześniejszymi zobowiązaniami i uniemożliwia rozpoczęcie lub kontynuację nauki. 

Praca zawodowa, prowadzenie działalności, życie rodzinne i aktywność sportowa na stałe wpisały się w nasz grafik. Żyjemy szybko i intensywnie. Dlatego tak trudno dopasować nam nowe obowiązki, a zorganizowanie dodatkowego czasu na lekcje i dojazdy staje się niemal niemożliwe. Przeniesienie lekcji do internetu, szczególnie z lektorem w systemie jeden na jeden, znacznie ułatwia to zadanie – dopasowujesz swój plan dnia i częstotliwość lekcji do własnych potrzeb i możliwości. 

Oszczędność pieniędzy 

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie dotrzeć na zajęcia (natłok pracy, choroba dziecka, przemęczenie), lekcja zorganizowana dla grupy przepada, a Ty zostajesz z materiałem do nadrobienia i koniecznością opłaty za czas, którego efektywnie nie wykorzystasz. Z czasem się zniechęcasz i rezygnujesz z nauki, co sprawia, że finalnie tracisz wszystkie włożone wcześniej środki finansowe, a ciągle nie mówisz w języku angielskim.

Lekcje online pozwalają na większą elastyczność – zajęcia umawiane są na konkretne terminy, ale nieobecność nie zawsze oznacza, że ponosisz nieuzasadniony koszt. W SPIKKEO rozumiemy takie sytuacje i jeśli z 24-godzinnym wyprzedzeniem poinformujesz nas o konieczności zmiany terminu, lekcja odbędzie się innego dnia. Na naszej stronie  internetowej znajdziesz dokładne informacje o pakietach nauki. Dodatkowo nikt nie zmusza Cię do uzupełniania samemu wiedzy, która była przekazywana w czasie zajęć – te zajęcia Cię nie ominą, a lektor powróci z nimi przy najbliższej okazji. 

Oszczędność nakładu pracy przy jednoczesnym zwiększeniu kompetencji językowych

Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, to musisz spojrzeć na nowoczesne techniki nauczania, gdzie najważniejsze jest praktykowanie języka i doświadczanie go w jego naturalnej formie. Gramatyka ma wynikać z ćwiczeń w mówieniu – oswajasz swój strach, bo lektor kładzie nacisk na porozumiewanie się, a jednocześnie uczy Cię, jak poprawnie mówić i pisać. Nauka w wybranym przez Ciebie otoczeniu również ma wpływ na komfort, redukcję stresu, szybkość zapamiętywania i sprzyja treningowi. Uczysz się szybciej i więcej, a Twoja podświadomość, w sprzyjających warunkach, pozwala zapisywać nowo zdobyte informacje i ułatwia ich późniejsze wykorzystanie.

Ucz się angielskiego online! Zobacz, jak to robimy i zapisz się na bezpłatną lekcję próbną.

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz