SINGAPUR, 1 sierpnia 2022 r. /PRNewswire/ — Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR). Vantage będzie koordynować program darowizn przekazywanych przez nowych i obecnych klientów w myśl zasady „dolar za dolara”. Program będzie obowiązywał przez jeden miesiąc, do 30 sierpnia, i może zostać przedłużony zależnie od uzyskanych od klientów informacji zwrotnych.

Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) to organizacja ogólnoświatowa, która ostatnie 70 lat poświęciła na ochronę życia i praw oraz budowanie lepszej przyszłości uchodźców. Vantage i Biuro Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców podzielają przekonanie, że każdy ma prawo do ubiegania się o azyl i znalezienia bezpiecznego schronienia.

Według danych Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) liczba osób zmuszonych do ucieczki przed wojną, przemocą, naruszaniem praw człowieka oraz prześladowaniem po raz pierwszy przekroczyła 100 milionów, a do głównych przyczyn tak gwałtownego wzrostu tej liczby należy brak bezpieczeństwa żywności, kryzys klimatyczny, wojna w Ukrainie oraz innego rodzaju sytuacje nadzwyczajne zachodzące od Afryki po Afganistan.

Ann Moey, dyrektor ds. współpracy Biura Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR), mówi: „Dziś bardziej niż kiedykolwiek wcześniej potrzebujemy międzynarodowej solidarności. Każda część społeczeństwa może wnieść swój wkład w pomoc. Wsparcie partnerów z sektora prywatnego takich jak Vantage pomaga nam zintensyfikować prowadzone przez nas działania humanitarne oraz zapewnić większą pomoc szczególnie narażonym, wysiedlonym grupom społecznym na całym świecie”.

Inicjatywa pozyskiwania funduszy to kolejny etap krucjaty korporacyjnej Vantage na rzecz ochrony środowiska, polityki społecznej i ładu korporacyjnego (ESG), której przyświeca podzielane przez wszystkich pracowników firmy pragnienie uczynienie świata lepszym. Program darowizn jest bezpośrednim efektem współpracy między Vantage i zespołu McLaren MX Extreme E team.

Sofiia Starchevska, ambasadorka ESG w Vantage, powiedziała: „Świadomość, że nie jesteśmy odosobnieni w podejmowanych działaniach jest pocieszająca i działa motywująco. Łatwiej działać w grupie niż w oderwaniu od innych, a podjęta przez nas kampania pozyskiwania funduszy ma doprowadzić właśnie do nawiązania współpracy”.

„W Vantage doskonale zdajemy sobie sprawę, że trauma psychiczna, emocjonalna i fizyczna związana z przesiedleniem oraz koniecznością odbudowania życia na stabilnym gruncie to ogromne wyzwanie, mamy więc nadzieję, że nasza inicjatywa pozwoli na podwojenie wsparcia, jakiego udzielamy uchodźcom poszukującym schronienia oraz pomoże im w odbudowaniu życia. Wraz z Biurem Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców mamy również nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z szerokim odzewem”.

Więcej informacji o naszym programie pozyskiwania funduszy można uzyskać pod adresem: https://donate.unhcr.org/sg/en-sg/vantage .

Vantag

Vantage jest globalnym brokerem działającym na wielu rynkach obrotu instrumentami finansowymi, który oferuje klientom dostęp do elastycznych i solidnych usług obejmujących kontrakty CFD na rynku walutowym, towarowym, wskaźników i akcji.

Spółka posiada ponaddziesięcioletnie doświadczenie. Obecnie zatrudnia przeszło 1000 pracowników w ponad 30 oddziałach na całym świecie.

Vantage to więcej niż broker. Firma zapewnia zaufany ekosystem transakcji, nagradzaną aplikację do transakcji mobilnych oraz szybszą i prostszą platformę transakcyjną, która umożliwia klientom wykorzystanie możliwości handlowych. Pobierz Vantage App z App Store lub Google Play.

Skorzystaj z możliwości rynkowych dzięki inteligentniejszym transakcjom

trade smarter @vantage.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/1869033/UNHCR_PR_Imagery.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1745281/Vantage_Logo.jpg

Źródło: Vantage

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Udostępnij w mediach społecznościowych

Komentarze

Dodaj komentarz